Connect with us

Published

on

Już od ponad 10 lat prawo polskie nie nakłada na prywatnych przedsiębiorców obowiązku stemplowania umów, czy faktur. Jednak posiadanie w swojej firmie pieczątki buduje prestiż i jednocześnie wpływa na jej renomę. Takie rozwiązanie jest także bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas, a jak wiadomo czas to pieniądz.

Pieczątki online- wybór ma znaczenie

Nim przejdziemy do przedstawienia wam licznych zalet stosowania pieczątek to pamiętajcie, że wybór odpowiednich modeli ma kluczowe znaczenie dla trwałości, a także jakości wykonania. Warto zdecydować się na pieczątki online, które można samodzielnie zaprojektować bez konieczności wychodzenia z domu, czy też stania w kolejkach. To naprawdę spora oszczędność czasu. Warto jeszcze zauważyć, że ich projektowanie jest banalnie proste i wykonuje się je w specjalny kreatorze. Trwa to tylko około 3 minut. To klient samodzielnie decyduje o odbiciu i samodzielnie wybiera napis czy rodzaj czcionki. Do wyboru ma także wersję automatyczną oraz stempel. Należy także zwrócić uwagę na samą technologię, w której pieczątki są wykonywane. Otóż można wybrać technologię polimerową, która zapewnia wysoką jakość. Również świetnym wyborem jest zastosowanie technologi laserowej, która z kolei zapewnia wysoką rozdzielczość i także jakość odbicia. Pieczątki można stosować w wielu branżach, nawet tych najbardziej specjalistycznych i spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pieczątki- dlaczego warto je stosować?

Niewątpliwie w każdej firmie pieczątki można traktować jako nośnik informacji. Wszak zmieści się na nim zarówno nazwa firmy, numer kontaktowy, czy też NIP. W ten sposób nie trzeba ponownie umieszczać ich na dokumentach. Oczywiście to niejedyne zalety pieczątek. Można traktować je również jako darmową reklamę. Otóż nie tylko klient, który już korzystał z usług ma kontakt do twojej firmy, ale również osoby, które potencjalnie zainteresowane są danymi usługami mogą uzyskać namiary. Wystarczy tylko pieczątkę odbić na papierze. Oczywiście można stosować także wizytówki, ale często zdarzają się sytuacje, że właśnie o wizytówkach się zapomina. Na szczęście posiadając pieczątkę można dać namiary na usługi swojej firmy, właśnie w formie stempla z pieczątki. To także lepsze rozwiązanie niż zapisywanie danych kontaktowych na kartce papieru, szczególnie że wtedy o błąd nietrudno, a bywa i tak, że nie każdy potrafi odczytać nasz charakter pisma. Swoją drogą takie rozwiązanie jest też bardziej czasochłonne.

Stwórz swoją przestrzeń kreatywną

Budowanie wizerunku marki jest procesem często wymagającym wysokich nakładów finansowych. Na szczęści można zastosować ciekawe rozwiązania, które pozwolą na stworzenie przestrzeni kreatywnej, a w ten sposób przyczynią się do samego budowania marki. Tutaj doskonałym wyborem są pieczątki, na których można umieścić nie tylko imię i nazwisko, czy nazwę firmy, ale również hasło reklamowe, które jednocześnie sprawi, że wyróżnisz się na tle konkurencji, a jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawostki

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Published

on

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, czy nauka kitesurfingu stanowi tak skomplikowany i trudny proces, na jaki wygląda? Od teraz możesz przekonać się o tym osobiście! Szkoła FunSurf, specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach kite, obala wszelkie mity dotyczące sportów wodnych, udowadniając przy tym, że kitesurfing wcale nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też sprawności fizycznej. Czasem wystarczy odrobina chęci i motywacji, a cała reszta przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy windsurfingowe, cieszące się coraz większą popularnością. 

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Published

on

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Prowadzisz firmę, której działalność w jakimś stopniu związana jest ze sprzedażą i przechowywaniem produktów? Na pewnym etapie każdy magazyn okaże się za mały. Od razu warto więc zainwestować w antresole magazynowe. Jak rozpoznać te, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, w związku z czym będą Ci służyły przez wiele lat? Przeczytaj niniejszy artykuł, a znajdziesz odpowiedź!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl