Zlikwidowana fabryka amfetaminy pod Wrocławiem: Zatrzymani Producenci!

W wyniku skrupulatnie przeprowadzonej operacji policji wrocławskiej, doszło do zlikwidowania nielegalnego laboratorium produkującego amfetaminę. Akcja miała miejsce w gminie Kobierzyce, gdzie funkcjonariusze po forsownym wejściu do wytypowanego budynku, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat. Byli oni zaskoczeni w trakcie produkcji nielegalnych substancji.

W miejscu zatrzymania, funkcjonariusze zabezpieczyli pełne wyposażenie niezbędne do wytwarzania narkotyku, w tym gotową amfetaminę oraz blisko 400 litrów cieczy używanej w procesie produkcyjnym. Dodatkowo, jeden z zatrzymanych był już wcześniej poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Działania wrocławskiej jednostki Policji były skutkiem informacji pozyskanych w ramach prowadzonych działań operacyjnych. Policjanci skoncentrowali się na namierzeniu dwóch mieszkańców okolic Wrocławia, podejrzanych o aktywny udział w produkcji narkotyków.

Podczas akcji, oprócz zabezpieczenia linii produkcyjnej i nielegalnych substancji, policjanci znaleźli również sprzęt do pakowania, ważenia i dystrybucji amfetaminy. Zatrzymani mężczyźni, 30-latek i 31-latek, zostali pozbawieni wolności. Młodszy z nich był już wcześniej skazany na karę pozbawienia wolności, zaś drugi został tymczasowo aresztowany.

Obaj mężczyźni zostali oskarżeni o wytwarzanie i posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych oraz narzędzi do ich produkcji. Grozi im teraz kara do 20 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia Krzyki-Zachód.

Informacja przekazana przez podkom. Przemysława Ratajczyka, KMP we Wrocławiu.

żródło policja.pl

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AdamNowak
1 miesiąc temu

Ten post na temat kultury jest naprawdę fascynujący i na pewno będę wracał po więcej., Twoja analiza podróży jest naprawdę unikalny i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele wartościowych informacji i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat zdrowia i czekam na kolejne posty., Twoja pasja attain historii naprawdę przebija się przez ten post i na pewno będę wracał po więcej..

Kategorie
———————————–
1
0
Would love your thoughts, please comment.x