Szokujące zachowanie syna Martyniuka w Zakopanem

Konflikt syna Martyniuka z prawem Ostatnią noc 2023 roku Daniel Martyniuk, syn znanego wykonawcy disco polo Zenka Martyniuka, znów znalazł się w centrum skandalu. Tym razem zdarzenie miało miejsce w Zakopanem, gdzie wraz z żoną Faustyną spędzał sylwestrową noc. Podczas gdy Zenek Martyniuk odpoczywał po swoim występie w koncercie „Sylwestra z Dwójką”, Daniel wzbudzał zamieszanie w hotelu Belvedere.

 

Burzliwa noc w Zakopanem

Daniel Martyniuk, widziany wcześniej za kulisami „Sylwestra z Dwójką” oraz na ulicach Zakopanego, stał się bohaterem nieprzyjemnych wydarzeń w hotelu Belvedere. Jego agresywne zachowanie wobec innych gości oraz awantura z żoną spowodowały interwencję policji. „Super Express” opublikował nagranie z interwencji, na którym Daniel obrzuca funkcjonariuszy wulgaryzmami, widać też jego niepewne zachowanie przed hotelem.

Szczegóły incydentu

Synek króla disco polo sprawiał problemy nie tylko swojej żonie, ale także innym gościom hotelu. Jego agresywność objawiała się m.in. przez wykrzykiwanie wulgarnych słów, wyrywanie smyczka od skrzypiec jednemu z gości i nieautoryzowane korzystanie z hotelowego pianina. Kiedy jeden z gości próbował interweniować, doszło do szarpaniny. Ostatecznie obsługa hotelu wezwała policję, która zakuła Daniela w kajdanki i zabrała na komendę.

Reakcja Zenka Martyniuka

Mimo prób skontaktowania się z policją i rodziną Martyniuków, szczegółowe informacje na temat incydentu są ograniczone. Zenek Martyniuk, będący w tym samym czasie w Zakopanem, twierdzi, że nic nie wie o zdarzeniach związanych z jego synem. Jego żona, Danuta, nie udzieliła odpowiedzi na pytania dotyczące zachowania Daniela.

Z informacji wynika, że kłótnia między Danielem a Faustyną rozpoczęła się już po północy, gdy para czekała na Zenka Martyniuka pod jego garderobą. Widać było, że Faustyna jest zrozpaczona, a Daniel upominał ją, by zakryła łzami zalane oblicze.

Incydent ten jest kolejnym z serii kontrowersyjnych zachowań Daniela Martyniuka, które w przeszłości wielokrotnie stawały się tematem medialnych dyskusji i wpłynęły na wizerunek rodziny Martyniuków.

5 2 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WeronikaSroka
1 miesiąc temu

Ten artykuł o technologii naprawdę otworzył mi oczy i na pewno będę wracał po więcej., Ten inspirujący artykuł o edukacji naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo inspirujący czytać o edukacji i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat podróży i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Jestem wdzięczny za Twoje fascynujący spojrzenie na historii i na pewno będę wracał po więcej..

Kategorie
———————————–
1
0
Would love your thoughts, please comment.x