Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA

Nazwa firmy Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA

Nazwa: Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA
Nip 6711741952
Regon 361319696
 Status AKTYWNY
 Adres    ul. Jedności Narodowej 22
Miasto  Kołobrzeg 78-100
Powiat  kołobrzeski
Województwo  ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon   ,
adres mailowy  
PKD 4520Z
Data zarejestrowania firmy 04.05.2015
 Opis miejsca

 

 

Opis firmy Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA:

Tomasz Kowalski Auto Reanimacja Spółka Cywilna to profesjonalna firma zlokalizowana w Kołobrzegu, specjalizująca się w świadczeniu usług związanych z reanimacją pojazdów. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i zdobyła sobie renomę dzięki wysokiej jakości usług oraz profesjonalnemu podejściu do klienta.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy i reanimacji pojazdów różnego rodzaju, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i innych. Nasz zespół składa się z doświadczonych mechaników, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, aby skutecznie przywrócić sprawność i funkcjonalność uszkodzonych pojazdów.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i narzędziami, które pozwalają nam skutecznie diagnozować i naprawiać wszelkie usterki. Nasze usługi obejmują m.in. naprawę silników, układów hamulcowych, zawieszenia, układów klimatyzacji, a także wymianę opon i inne prace serwisowe.

Jako firma świadcząca usługi reanimacji pojazdów, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest szybkie i skuteczne działanie. Dlatego też staramy się jak najszybciej zdiagnozować usterkę i podjąć odpowiednie działania naprawcze, aby nasz klient mógł jak najszybciej wrócić na drogę.

Zaufało nam już wielu klientów, którzy doceniają naszą rzetelność, fachowość i konkurencyjne ceny. Jeśli masz problem z uszkodzonym pojazdem, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci przywrócić sprawność Twojego samochodu. Tomasz Kowalski Auto Reanimacja Spółka Cywilna – Twoje bezpieczeństwo na drodze jest naszym priorytetem.

Znasz firmę Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA nip 6711741952, to koniecznie podziel się z innymi i napisz opinie Tomasz Kowalski AUTO REANIMACJA SPÓŁKA CYWILNA

 

 

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–