Published

on

Sprzedaż internetową w obecnych czasach możesz rozpocząć w bardzo prosty sposób. Nie potrzebujesz inwestować dużej ilości pieniędzy w swój dopiero co raczkujący biznes internetowy. Wystarczy, że rozpoczniesz sprzedaż na jednym z najpopularniejszych portali aukcyjnych, takich jak np. Allegro, Amazon czy eBay.

Dopiero kolejnym krokiem do poszerzenia działalności może być otwarcie własnego sklepu internetowego. Niewątpliwie przyda się tutaj także system Apilo (daw.ErpBox), który połączy zarówno ifirmę + WooCommerce. Dowiedz się więcej z tego artykułu i nie zwlekaj z integracją!

Ifirma + WooCommerce – jak zintegrować?

Ifirma to program, który pozwala na prowadzenie księgowości online. Platforma ta pozwala między innymi na wystawianie faktura, wprowadzanie rozliczeń, a także stałe monitorowanie tego, co dzieje się w firmie. Jeśli chodzi zaś o WooCommerce jest to wtyczka do najpopularniejszego systemu CMS, czyli WordPressa. WooCommerce jest chętnie wybierany, ponieważ jest on przede wszystkim przyjazny i konfigurowalny według własnych potrzeb. Wtyczka ta daje ogrom możliwości potencjalnemu sprzedającemu. 

Ale co oba te systemy mają ze sobą wspólnego? Przede wszystkim można je zintegrować ze sobą za pomocą systemu Apilo (daw.ErpBox). Ifirma + WooCommerce, które zostaną zintegrowane sprawią, że sprzedaż internetowa stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsza. 

Integracja Ifirma + WooCommerce

  • połączenie wielu kanałów sprzedaży,
  • możliwość wystawiania faktur zaraz po zakupie w sklepie internetowym,
  • zarządzanie raportami sprzedażowymi. 

To jedne z najważniejszych aspektów, dla których warto zintegrować oba systemy. 

Podsumowanie

Ifirma + WooCommerce to systemy, które możesz zintegrować dzięki Apilo (daw.ErpBox). Pozwoli to na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie Twoją sprzedażą internetową. Pamiętaj, że system Apilo (daw.ErpBox) pozwala na wypróbowanie swoich możliwości. Wystarczy, że założysz darmowe konto, które pozwoli Ci na poznanie go od wewnątrz przez okres 21 dni i to zupełnie za darmo. Jeśli nadal Cię to nie przekonało – zapoznaj się lepiej z możliwościami Apilo (daw.ErpBox)!

__

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne