Ifirma + WooCommerce w Apilo – integracja dająca ogrom możliwości

Sprzedaż internetową w obecnych czasach możesz rozpocząć w bardzo prosty sposób. Nie potrzebujesz inwestować dużej ilości pieniędzy w swój dopiero co raczkujący biznes internetowy. Wystarczy, że rozpoczniesz sprzedaż na jednym z najpopularniejszych portali aukcyjnych, takich jak np. Allegro, Amazon czy eBay.

Dopiero kolejnym krokiem do poszerzenia działalności może być otwarcie własnego sklepu internetowego. Niewątpliwie przyda się tutaj także system Apilo (daw.ErpBox), który połączy zarówno ifirmę + WooCommerce. Dowiedz się więcej z tego artykułu i nie zwlekaj z integracją!

Ifirma + WooCommerce – jak zintegrować?

Ifirma to program, który pozwala na prowadzenie księgowości online. Platforma ta pozwala między innymi na wystawianie faktura, wprowadzanie rozliczeń, a także stałe monitorowanie tego, co dzieje się w firmie. Jeśli chodzi zaś o WooCommerce jest to wtyczka do najpopularniejszego systemu CMS, czyli WordPressa. WooCommerce jest chętnie wybierany, ponieważ jest on przede wszystkim przyjazny i konfigurowalny według własnych potrzeb. Wtyczka ta daje ogrom możliwości potencjalnemu sprzedającemu. 

Ale co oba te systemy mają ze sobą wspólnego? Przede wszystkim można je zintegrować ze sobą za pomocą systemu Apilo (daw.ErpBox). Ifirma + WooCommerce, które zostaną zintegrowane sprawią, że sprzedaż internetowa stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsza. 

Integracja Ifirma + WooCommerce

  • połączenie wielu kanałów sprzedaży,
  • możliwość wystawiania faktur zaraz po zakupie w sklepie internetowym,
  • zarządzanie raportami sprzedażowymi. 

To jedne z najważniejszych aspektów, dla których warto zintegrować oba systemy. 

Podsumowanie

Ifirma + WooCommerce to systemy, które możesz zintegrować dzięki Apilo (daw.ErpBox). Pozwoli to na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie Twoją sprzedażą internetową. Pamiętaj, że system Apilo (daw.ErpBox) pozwala na wypróbowanie swoich możliwości. Wystarczy, że założysz darmowe konto, które pozwoli Ci na poznanie go od wewnątrz przez okres 21 dni i to zupełnie za darmo. Jeśli nadal Cię to nie przekonało – zapoznaj się lepiej z możliwościami Apilo (daw.ErpBox)!

__

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–