Published

on

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

Rola organizatorów

W przypadku Sunrise festival rola organizatorów jest tą nieco ułatwioną, bo ludzie do jakiegoś stopnia są spragnieni tych znacznie ciekawszych wydarzeń. Trudno dokładnie powiedzieć co to oznacza, ale ostatnie dwa lata były raczej tymi dość ubogimi, jeśli chodzi o takie imprezy masowe z udziałem znanych piosenkarzy i zespołów. Właśnie z tej przyczyny pewna część ludzi chce w nich uczestniczyć, bo dosłownie czują głód tych wyjątkowo barwnych wydarzeń kulturalnych. Taki głód muszą zaspokoić, ale z drugiej strony ta nieciekawa sytuacja ekonomiczna też robi swoje. Dlatego artyści i organizatorzy nie mogą liczyć na taki smaczny powrót realiów sprzed tej pandemii. Mowa tu rzecz jasna o poziomie cen biletów. Wszystko będzie wyglądać pod pewnymi względami inaczej, ale muzyka będzie miłą dla ucha i chyba to liczy się najbardziej w tym konkretnym trudnym czasie. W tym czasie raczej nie może zabraknąć ten najnowocześniejszej technologii powiązanej z występami, czyli tych wielu upiększeń. Mogą one być skromniejszymi, ale raczej powinny być, bo ludzie nadal liczą na widowisko, na więcej niż tylko sama muzyka. W tym konkretnym przypadku na sto procent to otrzymają.

Strony informujące o wydarzeniu

Nie da się ukryć tego, że o Sunrise festival, który odbędzie się pod koniec lipca informuje wiele stron internetowych. W tym nie ma kompletnie nic zaskakującego. Rzecz jasna pewne z tych stron współpracują z organizatorami, a inne podają te nie oficjalne plotki. Warto rzecz jasna skupić się na pewnych danych oficjalnych, czyli na tych aktualizowanych przez sprawdzone źródło. Wtedy rzecz jasna konkretny fan muzyki raczej się nie zawiedzie. Nie mniej jednak istnieją między nami ludzie, którzy mogą zwrócić bilet, jeśli jeden z uwielbianych wykonawców się tam nie pojawi. Tego typu podejście ma jakaś część z nas, ale nie każdy, bo dla wielu liczy się ta barwna całość i nie myślą kompletnie o tym, że brak jakiegoś artysty znacząco zepsuje atrakcyjność. Aspekt ten się liczy, ale po pandemii oczekiwania wielu z nas się zmieniły. Spowodowała to po części inflacja, która podskoczyła do góry i dlatego oczekiwania nie są aż tak znacznymi. Podobne myślenie dotyczy też artystów powiązanych ze scenami. Oni także mieli długą przerwę i nie wykluczone, że jesienią nieciekawa sytuacja powróci i dlatego rozrywka powiązana z sezonem letnim musi mieć wyjątkowy smak.

Jak bardzo zmieniły się oczekiwania ludzi

Obecnie ludzie mają inne podejście, czyli początek pandemii to było niemal wyłącznie siedzenie w domu, te kilka tygodni zmieniło się w trzy miesiące, a potem w blisko dwa lata. Nie wiadomo też jak to dokładnie będzie jesienią roku 2022. Dlatego też głód na Sunrise festival jest tym znacznym i dodatkowo nie ma czegoś takiego, że wielu z nas pragnie tego wybitnego poziomu. Jednym słowem zmiana proporcji zarobków do kosztów życia zrobiła swoje. Wpłynęła i to nawet bardzo na oczekiwania wielu z nas, a kryzys ekonomiczny, który to mamy obecnie jeszcze przez długi czas będzie wpływał na portfele i na sposób myślenia ludzi. Tak rzecz jasna musi być, ale ten głód barwnych wydarzeń kulturalnych jest nadal spory i się powiększa. W tym wszystkim wiele znaczy to, że jakaś część z nas myśli o wysokości wydatku i o tym co konkretnie dostanie wydając pieniądze na bilet. Myślenie to jest normą dla wielu, ale są też i tacy, którzy najzwyczajniej w świecie pragną widowiska i wyrwania się z nudnych okoliczności. Takie wyrwanie się jest wyjątkowo ważne, gdy przez długie miesiące dysponowaliśmy niemal wyłącznie telefonem i telewizorem.

Atrakcyjność

Ludzie liczą na to, że Sunrise festival będzie opcją bardzo ciekawą, czyli to będą te znane piosenki i dodatkowo okazała scena powiązana z imponującym oświetleniem. Wielu będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu bezpośrednio, ale inni zaliczani do tych ze skromniejszymi możliwościami finansowymi zadowolą się raczej relacją w telewizji lub w internecie. Organizatorzy też będą chcieli udowodnić, że festival nie będzie gorszym od tych sprzed pandemii i zapewne uda im się to, dzięki różnym świetlnym upiększeniom i scenie, bo nawet w czasie dość nieciekawym wydarzenia kulturalne muszą imponować barwnością lub nawet być pewnego rodzaju zaprzeczeniem realiów, czyli w wielu względach być tymi ciekawszymi od festivali sprzed pandemii. Mowa tu o tym, że w czasach dość nieciekawych ludziom potrzeba znacznie więcej pozytywnych bodźców z tego uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym, a to oznacza dbałość o sferę wizualną imprezy. Uczestnikom tez zależy na tym by było zaskakująco ciekawie, bo po tak wielu miesiącach nudy i ograniczeń nie chcą czuć się zawiedzeni.

Akcja promocyjna

Opcje taką jak Sunrise festival promuje się w sieci za pomocą stron internetowych, które mówią bardzo wiele o tym, co się wydarzy i kiedy dokładnie. Nie mniej jednak trzeba też imprezę zareklamować na portalu społecznościowym takim jak Facebook. Opcja ta jest rzecz jasna koniecznością, bo na tego typu portalach skupia się internetowe życie. Ludzie dziś sporo czasu poświęcają na komentowanie postów innych, oraz na komentowanie postów powiązanych z festiwalami i koncertami. Ten konkretny nie jest wyjątkiem i musi mieć status wydarzenia na portalach społecznościowych. Kluczowe znaczenie w tym wszystkim ma też i to, że informacja musi być jak najbardziej rozpowszechnioną, bo od tego zależy bardzo wiele. Jednym słowem pod postacią udostępnienia postu lub wydarzenia musi wędrować od osoby do osoby. Efekt ten organizatorzy uzyskają tworząc płatne reklamy na portalach społecznościowych. One obecnie mają bardzo duży stopień efektywności w stosunku do wydanych środków finansowych. Dlatego też ten typ reklamy się udoskonala ciągle. po to by był tym bardziej celnym.

Inne ważne wzmianki

Pewna część ludzi czekających na Sunrise festival to rzecz jasna tacy miłośnicy, którzy uczynią bardzo wiele, po to by choć przez kilka sekund znaleźć się bezpośrednio pod sceną. Osoby te są na swój sposób dziwne, ale to dzięki nim organizatorzy i artyści zarabiają. Kluczowe znaczenie ma też i to, że te osoby dosłownie żyją takimi wydarzeniami kulturalnymi. Dla nich te zwyczajne dni pracy, to jedynie takie zabijanie czasu w oczekiwaniu na następny koncert. Ten typ życia nie jest znany każdemu, bo dla innych festiwal to rozrywka na którą przybywają, a potem korzystają z innych ciekawych opcji, czyli wypiją po piwie ze znajomymi i porozmawiają. Podejście miłośnika koncertów i konkretnych gwiazd jest inne, czyli znajomi dla niego istnieją, ale spotkaniami z nimi wypełnia czas, a na horyzoncie widzi już kolejny koncert i gada o takowym niemal ciągle podczas zwyczajnego spotkania ze znajomymi. Taką osobę można łatwo nakłonić do wydatku związanego z biletem. Osoby te miały też te mniej ciekawe dni i to właśnie wtedy gdy pandemia trwała, ale latem roku 2022 ponownie staną na nogi i będą bardziej sobą dzięki Sunrise festival i wydarzeniom o zbliżonej barwności.

Zobacz więcej na Mega Gwiazdy

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Published

on

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione w Berlinie luksusowe auto marki Maserati Ghibli wartości około 280 tys. zł w Koszalinie. Dzień wcześniej auto zostało skradzione w Berlinie. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jeden z nich poszukiwany był do innego postępowania. Obaj zatrzymani są obecnie przedmiotem dalszych czynności.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne