Connect with us

Published

on

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

Wielka orkiestra świątecznej pomocy.

Zbliża się słynny czas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na początku wszyscy podziwiali Jerzego Owsiaka za to, że wpadł na taki pomysł z pomaganiem, niestety znalazł się ktoś komu to zaczęło przeszkadzać i zaczęli się z niego wyśmiewać, z powodu, że jakoby nie robi tego za darmo. Za darmo czy nie i tak pomaga bardziej niż nasz rząd, który zawsze ma sporo wymówek by tylko nie dać pieniędzy szpitalom na potrzebny nowoczesny sprzęt.

Zanim odmówisz wrzucenia choćby tzw. złotówki do puszki WOŚP to pomyśl czy któregoś dnia Ty lub ktoś z twojej rodziny nie będzie potrzebował ratunku ze sprzętu który zasponsorował Jerzy Owsiak. Gdyby nie jego zaangażowanie i nasz wkład do tych puszek szpitale do dziś nie wiedziały by o istnieniu porządnych sprzętów, które mogą nam uratować życie. Pomagajmy to tak niewiele kosztuje a tyle może zdziałać. Nie jest wstydem pomagać, wstydem jest gdy się okaż, że któregoś dnia to właśnie TEN sprzęt uratował Ci życie, a ty nie zdążyłeś się do niego ani grosza, bo uważałeś, że to głupie.

Z drugiej strony też ważne, pomaganie poprzez plastikowe zakrętki, na każdym kroku jest akcja ZAKRĘTKI. U nas w mieście w Jędrzejowie jest Fundacja Miska Zdziśka która pomaga na różne sposoby ale głównie zbiera też zakrętki i w każdych chwili można podejść i oddać tam zebrane zakrętki. Przed budynkiem stoi też duże serca na zakrętki i można tam je wrzucać o każdej porze. Takie serca stoją teraz prawie wszędzie, nawet na małej wiosce by każdy mógł pomóc poprzez wrzucenie tam zakrętki plastikowe po napojach. Aż przykro się robi jak widzę jak ludzie zamiast zbierać to wyrzucają razem z innymi śmieciami do kosza, pewnie uważają że takie zbieranie to głupota i że z takiego zbierania nic nie ma, z jednej zakrętki nic się nie zrobi ale jak wspólnie uzbieramy parę ton zakrętek to to robi wrażenie.

Nie wstydźcie się wrzucać zakrętki do wyznaczonych miejsc, tak samo nie wstydźcie się wrzucać do puszek na WOŚP. Nigdy nie wiesz kiedy Ty będziesz potrzebował pomocy z TEGO źródła. Pomagajmy cały rok.

Pomóż a i Tobie pomogą.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl