Giełda BitBay Łuków

BitBay – ważne wiedze
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko paru chwili. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” idziemy do „Zarejestruj”, gdzie oferujemy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowy przyczyni się w terminie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Krasnystaw

BitBay od początku naszego życia stawia na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i zapewnienia. Co istotne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Nazywa to, iż nie są one wymieszane z serwerami giełdy. To znacznie cenna informacja, gdyż dzięki wykorzystaniu takiego podejścia, wstęp do zabiegów jest jedynie konkretny użytkownik, i osoby trzecie zupełnie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie rozwija swoje bezpieczeństwa i poprawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, oraz ich kryptowaluty są w wyjątkowym i pewnym miejscu.

Giełda BitBay Krasnystaw

Każde konto, jakie stanie uczynione na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W współczesnym przedmiotu serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – potrafi toż być także dowód osobisty jak i paszport. Tylko po zweryfikowaniu będziecie mogli napawać się w całości funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Krasnystaw

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić nasze konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym projekcie wybieramy walutę, jaką chcemy doładować konto (jak wspominaliśmy wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można stworzyć i za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najmocniejsza opcja, a na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami akceptowane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym przykładu występujemy jednak właśnie o złotówkach i euro. W sukcesie pozostałych walut pozostaje nam przelew tradycyjny. Kiedy ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Zawiera ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Krasnystaw

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo ważna wtedy wykonać i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym przykładu również należy liczyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty natomiast nie tanio niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedno w sobie jest darmowe. Nie spłacicie więc nic za jego stworzenie i zarządzanie. Jak zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma wymaga się jakoś utrzymać, a więc pobiera od naszych użytkowników prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów przydatna jest w umowie, a więcej na ścianie internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (też w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesie wypłat swoich kryptowalut, musimy liczyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w fabryce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Wypłata w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartkę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stanowią również prowizje od transakcji wykonanych na giełdzie BitBay. W współczesnym przykładu mówimy o dwóch podmiotach – maker, czyli osobie, która daje konkretną kryptowalutę na aukcja i taker, który ją bierze. W sukcesie wykorzystania naszych „codziennych walut”, zapoznają się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesie handlu na parach krypto-krypto, przechodzimy do działania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że wartości też mogą dobrze maleć wraz ze wzrostem obrotów i zainteresowania danej waluty. Jeżeli i od jednego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen już na wyjeździe.
Giełda BitBay Krasnystaw

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie wymieniają się zbyt często. Gdy już zawsze tak się dzieje, zwykle stanowi wtedy z korzyścią dla klienta. Ze powodu na jeszcze szerszą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć wiele niższe prowizje, również BitBay je niszczy. Pomimo tego, są osoby, które zaczęcie mówią, że koszty i prowizje, które korzysta od naszych użytkowników BitBay zawsze są zbyt duże. Giełda a w reakcje na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane dziś w współczesny rodzaj, określane są na koszty bycia giełdy, a i jej wzrost. Spoglądając na siłę rozwoju tej platformy, a także poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby a za ten szczególnie wysoki komfort mienia z BitBay, dać im zyskać na tych prowizjach. Giełda BitBay Krasnystaw

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–