Connect with us

Published

on

Policja podsumowuje mecz: 9 zatrzymanych i narkotyki

W sobotę odbył się mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Gwardią Koszalin. O dziełach Policji pisaliśmy teraz na własnym portalu (przeczytaj). Dziś pełne dane podał oficer prasowy KPP Kołobrzeg. W związku z imprezą masową, którą jest rzeczywiście mecz, działania zabezpieczające realizowane przez kołobrzeskich policjantów rozpoczęły się od wczesnych godzin popołudniowych. Wieczorem na trybunach stadionu zasiadło 1334 kibiców, w współczesnym 115 kibiców Gwardii Koszalin. Poruszanie się kibiców przez miasto było zawarte nadzorem policjantów. Przy przejściu na imprezę wykonane zostały punkty przesiewowe, gdzie funkcjonariusze przeprowadzali badanie i szukanie bagażu. Nie dostrzeżono zbiorowego naruszenia porządku publicznego.

Przecież w trakcie meczu policjanci zatrzymali 9 osób, które złamały prawo. Sam z zatrzymanych (mieszkaniec Warszawy), miał przy sobie narkotyki, które zostały odkryte przez mundurowych w temacie przesiewowym. Dwóch mężczyzn odpowie z naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Wobec pozostałych skierowano wnioski do wniosku o ukaranie za popełnione wykroczenia.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl