Connect with us

Published

on

Artyleryjska 2 – Miejsce na Ludzki Początek

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja być będzie jasne miejsce do szczęśliwego i komfortowego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer daje nas od centrum miasta, rozbudowana infrastruktura postępująca w wpływu kilku kroków to pewien atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w drogi 400 metrów oraz szczególnie ważne dla początkujących rodzin- przedszkola i metody dla najmniejszych w najbliższym sąsiedztwie.

Artyleryjska 2 to inwestycja prezentująca się 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i przemyślanych układach, garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zapewnią komfort najbardziej chcącym klientom. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę, bezpieczeństwo zapewni system monitoringu, a dla najmniejszych zaprojektowany został prywatny plac zabaw. Artyleryjska 2 bycie się miejscem, do którego wszystek będzie zależał wracać. Na parterze budynku zlokalizowane będą domy handlowo- usługowe, jakie w rodzaj naturalny urozmaicą infrastrukturę oraz zwiększą dostępność najbardziej potrzebnych w otoczeniu usług.

Mieszkania podawane w inwestycji Artyleryjska 2 zostały zaprojektowane z nauką o komforcie oraz funkcjonalności. Zróżnicowane przestrzenie i sprawdzone związki to wspaniała propozycja zarówno dla par, rodzin lub singli szukających lekkiego i komfortowego pola do mieszkania. Dodatkowe wsparcia w skóry garaży indywidualnych, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich dopełniają oferowaną przez nas ofertę.

TERMIN ODDANIA : WRZESIEŃ 2021r.

Więcej informacji na przedmiot inwestycji i dostępności lokali:

www.artyleryjska2.pl

Biuro sprzedaży przy inwestycji:

ul. Mazowiecka ( przy wjeździe na budowę)

Czynne: poniedziałek – piątek 11.30 -16.30

tel. 790-570-592

e.kutkowska@abades.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl