Connect with us

Published

on

Do placówki wpłynął nietypowy e-mail. Jego treść postawiła w stan gotowości całą szkołę i służby państwowe. W e-mailu, który ktoś przesłał do placówki, zamieszczono informację o podłożeniu ładunku chemicznego w Zespole Szkół w Dygowie.

Na miejsce natychmiast został wysłany zespół strażaków, który po oględzinach Dygowskiego Zespołu Szkół nie stwierdził obecności ładunku chemicznego. Zadysponowany do akcji zespół strażaków wydał również decyzję o niepodejmowaniu akcji ewakuacyjnej, ponieważ nie było realnego zagrożenia życia i zdrowia. Na miejsce wezwano także policjantów, którzy zabezpieczyli wysłany do szkoły e-mail i całą dokumentację elektroniczną. Jak się okazuje nie był to pierwszy fałszywy alarm, który zobligował służby do podjęcia akcji. W czwartek w Podczelu (pod Kołobrzegiem) doszło do takiego samego incydentu. Do wszczęcia alarmu również przyczyniła się wiadomość e-mail, która została wysłana przez tajemniczą osobę.

Nad rozwiązaniem sprawy pracuje już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz z głównymi organami państwowymi.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl