Connect with us

Published

on

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież samochodu marki Jeep oraz włamanie do jednego z kołobrzeskich mieszkań. Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu i wyraziła życzenie, żeby osoby, które rozpoznały sprawcę, natychmiast się z nią skontaktowały.

Przestępstwo miało miejsce 20 sierpnia 2020 roku w Kołobrzegu, przy ulicy Złotowskiej. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie tego incydentu. Do tej pory nie natrafiła na ślad podejrzanego, w związku z czym opublikowany został wizerunek sprawcy, uchwycony na zdjęciach z kamer miejskiego monitoringu. Zdjęcie przedstawia mężczyznę rasy białej, w przedziale wiekowym 25-35 lat. Mężczyzna był ubrany w białą bluzę dresową z kapturem i czapkę z daszkiem.

Świadków zdarzenia i wszystkich, którzy rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, policja prosi o kontakt z oficerem policji odpowiedzialnym za dochodzenie. Zgłoszenia można składać pod numerem telefonu 47 78 46 554 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Dostępny też jest kontakt całodobowy z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Numery telefonu do kontaktu: 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl