Connect with us

Published

on

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież samochodu marki Jeep oraz włamanie do jednego z kołobrzeskich mieszkań. Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu i wyraziła życzenie, żeby osoby, które rozpoznały sprawcę, natychmiast się z nią skontaktowały.

Przestępstwo miało miejsce 20 sierpnia 2020 roku w Kołobrzegu, przy ulicy Złotowskiej. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie tego incydentu. Do tej pory nie natrafiła na ślad podejrzanego, w związku z czym opublikowany został wizerunek sprawcy, uchwycony na zdjęciach z kamer miejskiego monitoringu. Zdjęcie przedstawia mężczyznę rasy białej, w przedziale wiekowym 25-35 lat. Mężczyzna był ubrany w białą bluzę dresową z kapturem i czapkę z daszkiem.

Świadków zdarzenia i wszystkich, którzy rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, policja prosi o kontakt z oficerem policji odpowiedzialnym za dochodzenie. Zgłoszenia można składać pod numerem telefonu 47 78 46 554 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Dostępny też jest kontakt całodobowy z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Numery telefonu do kontaktu: 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl