Ukradł samochód i włamał się do mieszkania. Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież samochodu marki Jeep oraz włamanie do jednego z kołobrzeskich mieszkań. Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu i wyraziła życzenie, żeby osoby, które rozpoznały sprawcę, natychmiast się z nią skontaktowały.

Przestępstwo miało miejsce 20 sierpnia 2020 roku w Kołobrzegu, przy ulicy Złotowskiej. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie tego incydentu. Do tej pory nie natrafiła na ślad podejrzanego, w związku z czym opublikowany został wizerunek sprawcy, uchwycony na zdjęciach z kamer miejskiego monitoringu. Zdjęcie przedstawia mężczyznę rasy białej, w przedziale wiekowym 25-35 lat. Mężczyzna był ubrany w białą bluzę dresową z kapturem i czapkę z daszkiem.

Świadków zdarzenia i wszystkich, którzy rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, policja prosi o kontakt z oficerem policji odpowiedzialnym za dochodzenie. Zgłoszenia można składać pod numerem telefonu 47 78 46 554 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Dostępny też jest kontakt całodobowy z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Numery telefonu do kontaktu: 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–