Published

on

Święto kibiców i remis na boisku. Zobacz styczność z meczu, oprawy kibiców i policyjnego zabezpieczenia

Podziałem punktów zatrzymały się długo oczekiwane przez kołobrzeskich kibiców derby piłkarskiej Kotwicy z Gwardią Koszalin. Po działaniu w tle karnym, w 37. minucie piłkę do bramki wepchnął Ondrej Jakubov, dając gospodarzom prowadzenie. W 56. minucie po faulu w polu karnym kołobrzeskiego bramkarza, Jakuba Trojanowskiego na Jeremiaszu Greli, jedenastkę na bramkę zamienił były piłkarz Kotwicy – Daniel Chyła. Remis utrzymał się do celu spotkania, które nie było biorącym piłkarskim widowiskiem.

Jednak na boisku pod koniec spotkania doszło do spięcia, to na trybunach i poza stadionem mecz przebiegał spokojnie. Kibice Biało – Niebieskich zdołali w drugiej części odpalić na trybunie dwie race, przecież był ostatnie specyficzny przypadek w podczas spotkania.

Mecz zabezpieczały wielkie siły policyjne. Pracowników z Kołobrzegu wspomagali koledzy z Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina, mundurowi z bliskich powiatów oraz policjanci z armatką wodną. Część ulicy Solnej za kołobrzeskim stadionem została na czas meczu zamknięta. Policja zatrzymała kilka ról w układzie z przewinieniami jednak mecz przebiegał spokojnie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Published

on

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione w Berlinie luksusowe auto marki Maserati Ghibli wartości około 280 tys. zł w Koszalinie. Dzień wcześniej auto zostało skradzione w Berlinie. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jeden z nich poszukiwany był do innego postępowania. Obaj zatrzymani są obecnie przedmiotem dalszych czynności.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne