Święto kibiców i remis na boisku. Zobacz styczność z meczu, oprawy kibiców i policyjnego zabezpieczenia

Święto kibiców i remis na boisku. Zobacz styczność z meczu, oprawy kibiców i policyjnego zabezpieczenia

Podziałem punktów zatrzymały się długo oczekiwane przez kołobrzeskich kibiców derby piłkarskiej Kotwicy z Gwardią Koszalin. Po działaniu w tle karnym, w 37. minucie piłkę do bramki wepchnął Ondrej Jakubov, dając gospodarzom prowadzenie. W 56. minucie po faulu w polu karnym kołobrzeskiego bramkarza, Jakuba Trojanowskiego na Jeremiaszu Greli, jedenastkę na bramkę zamienił były piłkarz Kotwicy – Daniel Chyła. Remis utrzymał się do celu spotkania, które nie było biorącym piłkarskim widowiskiem.

Jednak na boisku pod koniec spotkania doszło do spięcia, to na trybunach i poza stadionem mecz przebiegał spokojnie. Kibice Biało – Niebieskich zdołali w drugiej części odpalić na trybunie dwie race, przecież był ostatnie specyficzny przypadek w podczas spotkania.

Mecz zabezpieczały wielkie siły policyjne. Pracowników z Kołobrzegu wspomagali koledzy z Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina, mundurowi z bliskich powiatów oraz policjanci z armatką wodną. Część ulicy Solnej za kołobrzeskim stadionem została na czas meczu zamknięta. Policja zatrzymała kilka ról w układzie z przewinieniami jednak mecz przebiegał spokojnie.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–