Connect with us

Published

on

Święto kibiców i remis na boisku. Zobacz styczność z meczu, oprawy kibiców i policyjnego zabezpieczenia

Podziałem punktów zatrzymały się długo oczekiwane przez kołobrzeskich kibiców derby piłkarskiej Kotwicy z Gwardią Koszalin. Po działaniu w tle karnym, w 37. minucie piłkę do bramki wepchnął Ondrej Jakubov, dając gospodarzom prowadzenie. W 56. minucie po faulu w polu karnym kołobrzeskiego bramkarza, Jakuba Trojanowskiego na Jeremiaszu Greli, jedenastkę na bramkę zamienił były piłkarz Kotwicy – Daniel Chyła. Remis utrzymał się do celu spotkania, które nie było biorącym piłkarskim widowiskiem.

Jednak na boisku pod koniec spotkania doszło do spięcia, to na trybunach i poza stadionem mecz przebiegał spokojnie. Kibice Biało – Niebieskich zdołali w drugiej części odpalić na trybunie dwie race, przecież był ostatnie specyficzny przypadek w podczas spotkania.

Mecz zabezpieczały wielkie siły policyjne. Pracowników z Kołobrzegu wspomagali koledzy z Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina, mundurowi z bliskich powiatów oraz policjanci z armatką wodną. Część ulicy Solnej za kołobrzeskim stadionem została na czas meczu zamknięta. Policja zatrzymała kilka ról w układzie z przewinieniami jednak mecz przebiegał spokojnie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl