Connect with us

Published

on

Najpierw spowodował wypadek na drodze ekspresowej niedaleko rzeki Parsęta. Gdzie stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot i odbijał się od barierek. A teraz uciekł ze szpitala. Mężczyzna boi się odpowiedzialności za zdarzenie na S6?

Jak wynika z informacji podanych przez kołobrzeską policję, kierowca Peugeota ma się czego bać. Istnieją duże przesłanki na to, iż w dniu doprowadzenia do kolizji na drodze ekspresowej prowadził auto pod wpływem alkoholu. O winie kierowcy mają świadczyć znalezione w aucie przez policjantów butelki po whisky i puszki po piwie. Ponadto samo zachowanie kierowcy na S6, gdzie oddalił się od pojazdu, wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W kołobrzeskim szpitalu mężczyzna miał zostać poddany badaniom. Między innymi, tymi na zawartość alkoholu we krwi. Niestety nie jest to możliwe, ponieważ po przewiezieniu do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, mężczyzna zbiegł.

Sprawą zajmuje się kołobrzeska policja. Na chwilę obecną mężczyzna jest poszukiwany. Taki występek nie zwalnia go z odpowiedzialności. Takim zachowaniem mężczyzna pogorszył swoją sytuację i nie uniknie kary.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl