Connect with us

Published

on

Na ulicy 1 Maja w samochodzie znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Piątkowy poranek dla kołobrzeskich służb ratowniczych i policyjnych okazał się jednak zagadkowy. Jadąc na miejsce zdarzenia, ratownicy nie spodziewali się tego, co zastali na miejscu.

Nieprzytomny mężczyzna w aucie na ulicy 1 Maja

Na miejsce zdarzenia świadkowie natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Niestety mimo podjętej akcji ratunkowej, na pomoc mężczyźnie było już za późno. Po przeprowadzeniu badań lekarz stwierdził zgon. Na miejsce wezwano również policję. Prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny było zatrucie się spalinami. Jak do tego doszło? Nie wiadomo, jest to sprawa dla policji. Jedyny trop, jaki może świadczyć o charakterze zdarzenia to doprowadzony do kabiny samochodu wężyk, przez który prawdopodobnie mężczyzna zatruł się spalinami. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może działanie osób trzecich? Na razie nie można wykluczyć żadnego scenariusza. Sprawą zajmuje się kołobrzeska policja.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl