Connect with us

Published

on

Na ulicy 1 Maja w samochodzie znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Piątkowy poranek dla kołobrzeskich służb ratowniczych i policyjnych okazał się jednak zagadkowy. Jadąc na miejsce zdarzenia, ratownicy nie spodziewali się tego, co zastali na miejscu.

Nieprzytomny mężczyzna w aucie na ulicy 1 Maja

Na miejsce zdarzenia świadkowie natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Niestety mimo podjętej akcji ratunkowej, na pomoc mężczyźnie było już za późno. Po przeprowadzeniu badań lekarz stwierdził zgon. Na miejsce wezwano również policję. Prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny było zatrucie się spalinami. Jak do tego doszło? Nie wiadomo, jest to sprawa dla policji. Jedyny trop, jaki może świadczyć o charakterze zdarzenia to doprowadzony do kabiny samochodu wężyk, przez który prawdopodobnie mężczyzna zatruł się spalinami. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może działanie osób trzecich? Na razie nie można wykluczyć żadnego scenariusza. Sprawą zajmuje się kołobrzeska policja.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl