Pożar w Stramnicy. Spłonął gołębnik

23 września 2020 roku, w godzinach popołudniowych, wybuchł pożar w Stramnicy. Stramnica to mała miejscowość w województwie zachodniopomorskim, leżąca około 6 kilometrów na południowy wschód od Kołobrzegu. Płomienie objęły drewniany gołębnik, znajdujący się niedaleko przystanku osobowego Stramnica na linii kolejowej nr 404. Drewniana konstrukcja budynku spłonęła doszczętnie i nie udało się go uratować.

Na miejscu bardzo szybko pojawiły się dwa wozy gaśnicze Ochotniczej Straży Pożarnej, OSP Dygowo, OSP Czernin, a także zastęp JRG Kołobrzeg, z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Ogarnięty pożarem budynek nie przylegał do innych obiektów, a szybka interwencja strażaków sprawiła, że ogień nie miał szans się rozprzestrzenić. Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Na szczęście wskutek zdarzenia nie ucierpiał żaden człowiek, ani zwierzę. W trakcie pożaru gołębi nie było w środku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że gołębnik od dawna stał pusty i został wyłączony z użycia.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x