Connect with us

Published

on

Do niecodziennego zdarzenia doszło na 87 kilometrze drogi ekspresowej – odcinku S6. Z relacji świadków wynika, że samochód odbijał się od barierek. Od prawej do lewej strony, po czym auto zatrzymało się, a kierowca wysiadł i oddalił się od pojazdu.

 

Cała akcja miała miejsce na drodze ekspresowej. Według zeznań świadków kierowca stracił panowanie nad samochodem i zaczął odbijać się od barierek. Jazda slalomem zakończyła się zderzeniem z barierką. Natomiast do dziwnych należy reakcja kierowcy, który opuścił pojazd, po czym udał się na dół wzniesienia.

Do kolizji pojazdu marki Peugeot z barierkami energochłonnymi doszło na 87 kilometrze drogi ekspresowej niedaleki rzeki Parsęta. Na miejsce zostały wezwane służby ratownictwa medycznego, policja i strażacy. Podczas kiedy strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, ratownicy odnaleźli mężczyznę w dole wzniesienia, do którego udał się po opuszczeniu pojazdu. Po przeprowadzeniu wstępnych badań i udzieleniu pierwszej pomocy zespół ratownictwa zadecydował, aby przewieźć mężczyznę do szpitala.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl