Connect with us

Published

on

W Kołobrzegu został zatrzymany człowiek przez policjantów należących do Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Przestępca posiadał 195 G amfetaminy. W związku z zatrzymaniem Sąd rejonowy nakazał aresztowanie posiadacza narkotyków na okres trzech miesięcy. Mężczyzna może trafić do więzienia na 10 lat.

Policjanci podczas służby w centrum miasta zatrzymali do skontrolowania samochód, w którym została odnaleziona bardzo duża ilość amfetaminy. 36=-letni mężczyzna został zatrzymany i odwieziony na komisariat Policji. Narkotyki natomiast zostały poddane badaniom przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego. Testy potwierdziły, że chodzi o amfetaminę w ilości 195 G. Środki odurzające zabezpieczono, a ich posiadacz został umieszczony w areszcie, ponieważ sąd w Kołobrzegu przychylił się do wniosku Prokuratora Prokuratury Rejonowej i 36-letni mężczyzna został aresztowany na czas trzech miesięcy. Za to przestępstwo, które popełnił według kodeksu karnego może mu grozić kara od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl