Connect with us

Published

on

W Kołobrzegu został zatrzymany człowiek przez policjantów należących do Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Przestępca posiadał 195 G amfetaminy. W związku z zatrzymaniem Sąd rejonowy nakazał aresztowanie posiadacza narkotyków na okres trzech miesięcy. Mężczyzna może trafić do więzienia na 10 lat.

Policjanci podczas służby w centrum miasta zatrzymali do skontrolowania samochód, w którym została odnaleziona bardzo duża ilość amfetaminy. 36=-letni mężczyzna został zatrzymany i odwieziony na komisariat Policji. Narkotyki natomiast zostały poddane badaniom przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego. Testy potwierdziły, że chodzi o amfetaminę w ilości 195 G. Środki odurzające zabezpieczono, a ich posiadacz został umieszczony w areszcie, ponieważ sąd w Kołobrzegu przychylił się do wniosku Prokuratora Prokuratury Rejonowej i 36-letni mężczyzna został aresztowany na czas trzech miesięcy. Za to przestępstwo, które popełnił według kodeksu karnego może mu grozić kara od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl