Connect with us

Published

on

W systemie ściągania podatków uzdrowiskowych jest dziura i chociaż przysłowiowa, to miasto ma pomysł, jak rozwiązać ten problem. Włodarze miasta przeprowadzają rozmowy z firmą, która stworzyła autorskie oprogramowanie, w skład którego wchodzi między innymi pobór opłaty uzdrowiskowej. Aplikacja będzie miała służyć między innymi do uszczelnienia systemu ściągania podatków.

Na posiedzeniu komisji skarbnik miasta, Jolanta Włodarek przedstawiła ogólny zarys działań magistratu. Jak wyjaśnia, magistrat obecnie pracuje nad możliwościami korzystania z tego typu rozwiązania. Aplikacja miałaby być dostępna, jako dedykowane oprogramowanie dla miasta Kołobrzeg.  Dużym plusem aplikacji jest możliwość połączenia jej z kartą turysty. Takie rozwiązanie ułatwiłoby turystom dostęp do miejskich atrakcji. Po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, dostęp do mola i innych atrakcji turysta otrzymałby automatycznie.

Skąd zainteresowanie takim rozwiązaniem? Wszystko za sprawą czwartkowych obrad komisji budżetowej, która zgłosiła wniosek na przyszłoroczny budżet. Gdzie wnioskują między innymi o przywrócenie płatności za dostęp do molo i toalet.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl