Connect with us

Published

on

26 września czekała na kołobrzeskich kierowców niemiła niespodzianka w postaci sporych utrudnień w przemieszczaniu się oraz dużych korków. Wszystkiemu winne było zdarzenie aut, do którego doszło nieopodal ronda łączącego obwodnicę kołobrzeską z ulicami Jasną i Toruńską.  W wyniku tego zdarzenia wydostała się na jezdnię ropopochodna a co za tym idzie łatwopalna substancja, która zalała okoliczne ronda oraz ulicę Mazowiecką i Jasną. W akcji neutralizacji niezwykle niebezpiecznej cieczy brały udział zarówno dwa zastępy kołobrzeskiej Straży Pożarnej jak i Straż Miejska. Akcja trwałą na tyle długo i była tak niebezpieczna dla potencjalnych kierowców poruszających się tymi odcinkami, że podjęto decyzję o odcinkowym wyłączeniu z ruchu niekiedy sporych kawałków drogi. Stworzyło to spore utrudnienia w przemieszczaniu się a w rezultacie spore korki ciągnące się na sporych odcinkach okolicznych dróg. W dalszym ciągu nieznany pozostaje sprawca całego zamieszania, którego poszukuje lokalna policja.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl