Connect with us

Published

on

Ciało 45 – letniego mężczyzny znalezione w samochodzie

Przy ulicy 1 maja, w piątkowy ranek znaleziono ciało 45 – latka. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w samochodzie zaparkowanym koło jednego z  budynków znajdującego się na ulicy. Na miejsce została wezwana policja, która natychmiast zabrała się do ustalania przyczyn tragedii.

Czy przyczyną śmierci było morderstwo?

Znalezienie martwego ciała wywołało szok i niedowierzanie wśród mieszkańców ulicy. Padły podejrzenia o to, czy przyczyną śmierci mężczyzny nie było działanie osób trzecich. Wstępne ustalenia przybyłych na miejsce służb wskazują jednak na śmierć samobójczą. Policja zdołała również ustalić, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w samochodzie, nie był mieszkańcem Kołobrzegu. Dokładne informacje dotyczące tajemniczej śmierci 45 latka zostaną udostępnione po przeprowadzeniu badań sekcyjnych. Policja szuka również osób spokrewnionych z mężczyzną, celem identyfikacji zwłok. Pozostaje również ustalenie przyczyny domniemanego samobójstwa.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl