Connect with us

Published

on

Ciało 45 – letniego mężczyzny znalezione w samochodzie

Przy ulicy 1 maja, w piątkowy ranek znaleziono ciało 45 – latka. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w samochodzie zaparkowanym koło jednego z  budynków znajdującego się na ulicy. Na miejsce została wezwana policja, która natychmiast zabrała się do ustalania przyczyn tragedii.

Czy przyczyną śmierci było morderstwo?

Znalezienie martwego ciała wywołało szok i niedowierzanie wśród mieszkańców ulicy. Padły podejrzenia o to, czy przyczyną śmierci mężczyzny nie było działanie osób trzecich. Wstępne ustalenia przybyłych na miejsce służb wskazują jednak na śmierć samobójczą. Policja zdołała również ustalić, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w samochodzie, nie był mieszkańcem Kołobrzegu. Dokładne informacje dotyczące tajemniczej śmierci 45 latka zostaną udostępnione po przeprowadzeniu badań sekcyjnych. Policja szuka również osób spokrewnionych z mężczyzną, celem identyfikacji zwłok. Pozostaje również ustalenie przyczyny domniemanego samobójstwa.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl