Connect with us

Published

on

25 września 2020 roku odbyło się spotkanie zainteresowanych budową wiaduktu w gminie Kołobrzeg. Organizatorem zebrania był poseł PiS Czesław Hoc, który do Urzędu Miasta zaprosił przedstawicieli szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wójta Włodzimierza Popiołka oraz zastępczynię prezydenta miasta Ewę Pełechata. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć mieszkańców obu gmin, na których terenie toczy się spór, dotyczący rozwiązania położenia drogi i budowy wiaduktu przy wyjeździe z Budzistowa, a mieszkańcami kołobrzeskiego Osiedla Rzemieślniczego. W spotkaniu uczestniczyły również wybrane media.

GDDKiA przedstawiła, jak wyglądała procedura wyboru rozwiązania i w jaki sposób będzie ono realizowane. Zaprezentowali dwa warianty, których realizacja nie będzie wymagała nowej opinii środowiskowej, w innym wypadku tej części miasta miałby grozić paraliż przez większy ruch na głównej drodze wjazdowej do Kołobrzegu z drogi S6.

Żadne z zaproponowanych rozwiązań nie satysfakcjonuje mieszkańców osiedla. Obie strony pozostały przy swoich stanowiskach. Samorządowcy, podobnie jak mieszkańcy nie potrafili znaleźć kompromisu.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl