Connect with us

Published

on

Część z Was zapewne zastanawia się, dlaczego ławki znajdujące się przy kołobrzeskim molo otoczone są taśmą. Czy jest to efekt pandemii i obowiązujących obostrzeń czy może jest jakiś inny powód odgrodzenia ławek? Postanowiliśmy uzyskać stosowne informacje oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tą sprawą, aby nie musieli się Państwo niepokoić.

Według informacji z kołobrzeskiego magistratu nie mamy powodów do obaw, ponieważ odgrodzenie ławek nie jest spowodowane przez obecnie panującą w kraju sytuację epidemiczną. Prowadzone są prace naprawcze – ławki zostały naolejowane, co ma na celu poprawę estetyki oraz poprawę wyglądu zarówno ławek, jak i okolicy. Ogrodzenie ławek nie jest spowodowane zatem dezynfekcją, a pracami remontowymi.

Według pracowników kołobrzeskiego magistratu podobne prace mające na celu odnowienie siedzisk wykonywane są na terenie całego pasa nadmorskiego. Dla wszystkich pragnących odpocząć na jednej z ławek przy molo mamy dobrą wiadomość – taśmy powinny zniknąć w najbliższym czasie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl