Pytacie nas dlaczego ławki wokół molo są wygrodzone – odpowiadamy

Część z Was zapewne zastanawia się, dlaczego ławki znajdujące się przy kołobrzeskim molo otoczone są taśmą. Czy jest to efekt pandemii i obowiązujących obostrzeń czy może jest jakiś inny powód odgrodzenia ławek? Postanowiliśmy uzyskać stosowne informacje oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tą sprawą, aby nie musieli się Państwo niepokoić.

Według informacji z kołobrzeskiego magistratu nie mamy powodów do obaw, ponieważ odgrodzenie ławek nie jest spowodowane przez obecnie panującą w kraju sytuację epidemiczną. Prowadzone są prace naprawcze – ławki zostały naolejowane, co ma na celu poprawę estetyki oraz poprawę wyglądu zarówno ławek, jak i okolicy. Ogrodzenie ławek nie jest spowodowane zatem dezynfekcją, a pracami remontowymi.

Według pracowników kołobrzeskiego magistratu podobne prace mające na celu odnowienie siedzisk wykonywane są na terenie całego pasa nadmorskiego. Dla wszystkich pragnących odpocząć na jednej z ławek przy molo mamy dobrą wiadomość – taśmy powinny zniknąć w najbliższym czasie.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–