Connect with us

Published

on

Już wkrótce odbędą się coroczne regaty smoczych łodzi na rzece Parsęt. W tym roku będzie to już dziewiętnaste spotkanie tego cyklu, które z uwagi na pandemię COVID-19 musiało zostać przeniesione na dzień 3 października.  Kołobrzeski magistrat informuje wszystkich chętnych, że zgłoszeń dokonywać można aż do przedednia XIX Regat Smoczych Łodzi, czyli do 2 października.

Jedyny warunek jaki należy spełnić to zebranie minimum czternastu chętnych, którzy chcą wziąć udział w tej wioślarskiej potyczce. Pełna załoga konkursowa powinna składać się z dwudziestu osób oraz bębniarzy, którzy nadawać będą rytm wioślarzom.  Tak jak w latach ubiegłych tor do równoczesnych zmagań dwóch drużyn ciągnął się będzie wzdłuż Bulwaru Marynarzy.

Drużyny, które chcą wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie powinny zgłaszać się do Urzędu Miasta Kołobrzeg, a dokładnie do Urszuli Czachorowskiej, która znajduje się w pokoju 112. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu +48 94 35 51 532 lub wysyłając e-mail na adres u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl