XIX Regaty Smoczych Łodzi. Zgłoś swoją drużynę do udziału w rywalizacji

Już wkrótce odbędą się coroczne regaty smoczych łodzi na rzece Parsęt. W tym roku będzie to już dziewiętnaste spotkanie tego cyklu, które z uwagi na pandemię COVID-19 musiało zostać przeniesione na dzień 3 października.  Kołobrzeski magistrat informuje wszystkich chętnych, że zgłoszeń dokonywać można aż do przedednia XIX Regat Smoczych Łodzi, czyli do 2 października.

Jedyny warunek jaki należy spełnić to zebranie minimum czternastu chętnych, którzy chcą wziąć udział w tej wioślarskiej potyczce. Pełna załoga konkursowa powinna składać się z dwudziestu osób oraz bębniarzy, którzy nadawać będą rytm wioślarzom.  Tak jak w latach ubiegłych tor do równoczesnych zmagań dwóch drużyn ciągnął się będzie wzdłuż Bulwaru Marynarzy.

Drużyny, które chcą wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie powinny zgłaszać się do Urzędu Miasta Kołobrzeg, a dokładnie do Urszuli Czachorowskiej, która znajduje się w pokoju 112. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu +48 94 35 51 532 lub wysyłając e-mail na adres u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–