Connect with us

Published

on

Już wkrótce odbędą się coroczne regaty smoczych łodzi na rzece Parsęt. W tym roku będzie to już dziewiętnaste spotkanie tego cyklu, które z uwagi na pandemię COVID-19 musiało zostać przeniesione na dzień 3 października.  Kołobrzeski magistrat informuje wszystkich chętnych, że zgłoszeń dokonywać można aż do przedednia XIX Regat Smoczych Łodzi, czyli do 2 października.

Jedyny warunek jaki należy spełnić to zebranie minimum czternastu chętnych, którzy chcą wziąć udział w tej wioślarskiej potyczce. Pełna załoga konkursowa powinna składać się z dwudziestu osób oraz bębniarzy, którzy nadawać będą rytm wioślarzom.  Tak jak w latach ubiegłych tor do równoczesnych zmagań dwóch drużyn ciągnął się będzie wzdłuż Bulwaru Marynarzy.

Drużyny, które chcą wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie powinny zgłaszać się do Urzędu Miasta Kołobrzeg, a dokładnie do Urszuli Czachorowskiej, która znajduje się w pokoju 112. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu +48 94 35 51 532 lub wysyłając e-mail na adres u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl