Connect with us

Published

on

Mężczyzna ugodzony nożem przez kobietę – incydent w Kołobrzegu

W miejscowości Grzybowo, znajdującej się na przedmieściu Kołobrzegu, doszło do kłótni między mężczyzną i kobietą. Do sytuacji doszło w środowy wieczór. Podczas sporu kobieta chwyciła za nóż i raniła mężczyznę. Interweniowało kołobrzeskie pogotowie ratunkowe. Niestety stan mężczyzny aktualnie nie jest znany. Wiemy, że został on zabrany do szpitala miejskiego w Kołobrzegu. W chwili obecnej brak informacji kto poinformował o zdarzeniu. Na miejscu obecni są policjanci wraz z prokuratorem, którzy dokładają wszelkich starań, aby dociec prawdy zaistniałego zdarzenia. Nieznane są okoliczności, w jakich doszło do kłótni między kobietą, a ofiarą. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że nóż, którym został ugodzony mężczyzna nie został odnaleziony. W zależności od faktu, w jakim stanie fizycznym znajduję się ofiara wydarzenia, zostaną wydane adekwatne do sytuacji zarzuty wobec sprawczyni. Póki co, na czas wyjaśnienia całego zajścia, kobieta zostanie zatrzymana.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl