Connect with us

Published

on

Mieszkańcy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W poniedziałek bowiem rusza przebudowa nawierzchni jezdni, w związku z czym część pasa drogowego będzie wyłączona, a w późniejszym etapie przejazd zostanie wręcz całkowicie zablokowany. Lokatorzy budynków mają mieć jednak zapewniony dojazd do posesji.

Od początku tygodnia rozpoczną się prace remontowe na ul. Rybackiej, które podzielono na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zakłada położenie nowej kanalizacji, chodników, a także wyznaczenie miejsc parkingowych. Przez ten czas umożliwiony będzie przejazd od ulicy Jedności Narodowej w stronę Bałtyckiej. Jeden z pasów zostanie wyłączony z ruchu  – początkowo prawy, następnie lewy.

Prace bitumiczne rozpoczną drugi etap przebudowy. Jako pierwszy zostanie zrealizowany odcinek od skrzyżowania z ul. Bałtycką do przejścia dla pieszych, następnie fragment od strony skrzyżowania z ulicą Jedności Narodowej. W tym czasie piesi będą mogli korzystać już z nowych chodników. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, wykonawca zobowiązał się wyznaczyć tymczasowe przejścia przez ulicę.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl