Connect with us

Published

on

Mieszkańcy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W poniedziałek bowiem rusza przebudowa nawierzchni jezdni, w związku z czym część pasa drogowego będzie wyłączona, a w późniejszym etapie przejazd zostanie wręcz całkowicie zablokowany. Lokatorzy budynków mają mieć jednak zapewniony dojazd do posesji.

Od początku tygodnia rozpoczną się prace remontowe na ul. Rybackiej, które podzielono na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zakłada położenie nowej kanalizacji, chodników, a także wyznaczenie miejsc parkingowych. Przez ten czas umożliwiony będzie przejazd od ulicy Jedności Narodowej w stronę Bałtyckiej. Jeden z pasów zostanie wyłączony z ruchu  – początkowo prawy, następnie lewy.

Prace bitumiczne rozpoczną drugi etap przebudowy. Jako pierwszy zostanie zrealizowany odcinek od skrzyżowania z ul. Bałtycką do przejścia dla pieszych, następnie fragment od strony skrzyżowania z ulicą Jedności Narodowej. W tym czasie piesi będą mogli korzystać już z nowych chodników. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, wykonawca zobowiązał się wyznaczyć tymczasowe przejścia przez ulicę.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl