Od poniedziałku remont Rybackiej

Mieszkańcy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W poniedziałek bowiem rusza przebudowa nawierzchni jezdni, w związku z czym część pasa drogowego będzie wyłączona, a w późniejszym etapie przejazd zostanie wręcz całkowicie zablokowany. Lokatorzy budynków mają mieć jednak zapewniony dojazd do posesji.

Od początku tygodnia rozpoczną się prace remontowe na ul. Rybackiej, które podzielono na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zakłada położenie nowej kanalizacji, chodników, a także wyznaczenie miejsc parkingowych. Przez ten czas umożliwiony będzie przejazd od ulicy Jedności Narodowej w stronę Bałtyckiej. Jeden z pasów zostanie wyłączony z ruchu  – początkowo prawy, następnie lewy.

Prace bitumiczne rozpoczną drugi etap przebudowy. Jako pierwszy zostanie zrealizowany odcinek od skrzyżowania z ul. Bałtycką do przejścia dla pieszych, następnie fragment od strony skrzyżowania z ulicą Jedności Narodowej. W tym czasie piesi będą mogli korzystać już z nowych chodników. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, wykonawca zobowiązał się wyznaczyć tymczasowe przejścia przez ulicę.

 

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–