Warto przeczytać

Zadbaj o finansową przyszłość swojej rodziny. Wykup ubezpieczenie na życie

Zadbaj o finansową przyszłość swojej rodziny. Wykup ubezpieczenie na życie

Zadbaj o finansową przyszłość swojej rodziny. Wykup ubezpieczenie na życie

Rozważasz zakup polisy na życie i wciąż nie możesz podjąć decyzji? Zobacz, jakie argumenty przemawiają za tym zabezpieczeniem.

Polisa na życie to rozwiązanie, które dba nie tylko o finansową poduszkę bezpieczeństwa dla Ciebie, ale również dla Twoich bliskich. Jeśli jeszcze nie jesteś do końca przekonany sprawdź, dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Na początku warto mieć świadomość tego, po co w ogóle warto wykupić polisę na życie i dlaczego warto postawić na taką, która nie ma zaszytego w ofercie dodatkowego produktu inwestycyjnego. Nie ubezpieczasz się w końcu po to, aby pomnażać pieniądze, lecz po to, aby uniknąć dotkliwych materialnych konsekwencji nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Celem ubezpieczenia jest transfer ryzyka.

Co to jest franszyza?

To często pojawiające się sformułowanie, stosowane z branży ubezpieczeniowej. Z franszyzą mamy do czynienia w przypadku każdej umowy ubezpieczenia, w której ubezpieczający ponosi część poniesionej szkody. Franszyza to element ubezpieczeń majątkowych, mogący mieć charakter warunkowy (integralny) lub bezwarunkowy (redukcyjny).

Zabezpieczenie finansowe członków rodziny – najważniejszy powód wykupienia polisy na życie

Nikt nie jest wieczny, a wypadki chodzą po ludziach. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie w porę dostrzec ryzyko zagrażające naszemu życiu lub zdrowiu. W wielu sytuacjach zwyczajnie nie da się go przewidzieć ani też uniknąć. Jeżeli jesteś objęty ubezpieczeniem i przydarzy Ci się ciężka choroba lub śmierć w miejscu pracy, w każdej z tych sytuacji Twoi najbliżsi otrzymają wysokie odszkodowanie, które pozwoli im na przeżywanie żałoby w spokojnych warunkach.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments