Connect with us

Published

on

Zadbaj o finansową przyszłość swojej rodziny. Wykup ubezpieczenie na życie

Rozważasz zakup polisy na życie i wciąż nie możesz podjąć decyzji? Zobacz, jakie argumenty przemawiają za tym zabezpieczeniem.

Polisa na życie to rozwiązanie, które dba nie tylko o finansową poduszkę bezpieczeństwa dla Ciebie, ale również dla Twoich bliskich. Jeśli jeszcze nie jesteś do końca przekonany sprawdź, dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Na początku warto mieć świadomość tego, po co w ogóle warto wykupić polisę na życie i dlaczego warto postawić na taką, która nie ma zaszytego w ofercie dodatkowego produktu inwestycyjnego. Nie ubezpieczasz się w końcu po to, aby pomnażać pieniądze, lecz po to, aby uniknąć dotkliwych materialnych konsekwencji nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Celem ubezpieczenia jest transfer ryzyka.

Co to jest franszyza?

To często pojawiające się sformułowanie, stosowane z branży ubezpieczeniowej. Z franszyzą mamy do czynienia w przypadku każdej umowy ubezpieczenia, w której ubezpieczający ponosi część poniesionej szkody. Franszyza to element ubezpieczeń majątkowych, mogący mieć charakter warunkowy (integralny) lub bezwarunkowy (redukcyjny).

Zabezpieczenie finansowe członków rodziny – najważniejszy powód wykupienia polisy na życie

Nikt nie jest wieczny, a wypadki chodzą po ludziach. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie w porę dostrzec ryzyko zagrażające naszemu życiu lub zdrowiu. W wielu sytuacjach zwyczajnie nie da się go przewidzieć ani też uniknąć. Jeżeli jesteś objęty ubezpieczeniem i przydarzy Ci się ciężka choroba lub śmierć w miejscu pracy, w każdej z tych sytuacji Twoi najbliżsi otrzymają wysokie odszkodowanie, które pozwoli im na przeżywanie żałoby w spokojnych warunkach.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Warto przeczytać

Czym jest dezynsekcja?

Published

on

Czym jest dezynsekcja?

W głównej mierze dezynsekcja polega na walce z owadami latającymi i biegającymi, które traktowane są jako szkodniki. Do nich zalicza się np. muchy, komary, mrówki, mole, karaluchy, pluskwy, prusaki, wszy, pchły. Ten proces opiera się także na pozbywaniu się gniazd os i szerszeni. W tym przypadku mamy do czynienia ze zwalczaniem dorosłych szkodników i ich larw. Dezynsekcja Warszawa możliwa jest do przeprowadzenia w różnych miejscach np. w budynkach mieszkalnych. Podczas niej stosowane są metody fizyczne, biologiczne i środki chemiczne.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Warto przeczytać

STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

Published

on

STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

W dniach 15-23 lipca br. po raz kolejny odbędzie się projekt, mający na celu wymianę doświadczeń pomiędzy artystami, hut mistrzami i technologami z terenu Polski i Czech oraz wspólne tworzenie autorskich dzieł sztuki i designu przez znakomitych specjalistów i twórców szkła. Zaplanowane aż w czterech miejscach warsztaty oraz sympozjum będą także formą prezentacji najnowszych, ekologicznych technologii szkła artystycznego, a całe wydarzenie zakończy wystawa dzieł powstałych podczas projektu, zaplanowana na grudzień 2022 roku w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Warto przeczytać

Kombinezony damskie – jak nosić?

Published

on

Kombinezony damskie – jak nosić?

Kombinezony wróciły! I wygląda na to, że pozostaną na długo. Nic dziwnego, ponieważ kombinezony pasują zarówno do eleganckich, biurowych, jak i swobodnych strojów – musisz tylko odpowiednio je wystylizować, wiedząc, jak nadać indywidualny charakter temu trendowi, który już stał się niezbędnym elementem garderoby każdej kobiety.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl