Connect with us

Published

on

Zadbaj o finansową przyszłość swojej rodziny. Wykup ubezpieczenie na życie

Rozważasz zakup polisy na życie i wciąż nie możesz podjąć decyzji? Zobacz, jakie argumenty przemawiają za tym zabezpieczeniem.

Polisa na życie to rozwiązanie, które dba nie tylko o finansową poduszkę bezpieczeństwa dla Ciebie, ale również dla Twoich bliskich. Jeśli jeszcze nie jesteś do końca przekonany sprawdź, dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Na początku warto mieć świadomość tego, po co w ogóle warto wykupić polisę na życie i dlaczego warto postawić na taką, która nie ma zaszytego w ofercie dodatkowego produktu inwestycyjnego. Nie ubezpieczasz się w końcu po to, aby pomnażać pieniądze, lecz po to, aby uniknąć dotkliwych materialnych konsekwencji nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Celem ubezpieczenia jest transfer ryzyka.

Co to jest franszyza?

To często pojawiające się sformułowanie, stosowane z branży ubezpieczeniowej. Z franszyzą mamy do czynienia w przypadku każdej umowy ubezpieczenia, w której ubezpieczający ponosi część poniesionej szkody. Franszyza to element ubezpieczeń majątkowych, mogący mieć charakter warunkowy (integralny) lub bezwarunkowy (redukcyjny).

Zabezpieczenie finansowe członków rodziny – najważniejszy powód wykupienia polisy na życie

Nikt nie jest wieczny, a wypadki chodzą po ludziach. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie w porę dostrzec ryzyko zagrażające naszemu życiu lub zdrowiu. W wielu sytuacjach zwyczajnie nie da się go przewidzieć ani też uniknąć. Jeżeli jesteś objęty ubezpieczeniem i przydarzy Ci się ciężka choroba lub śmierć w miejscu pracy, w każdej z tych sytuacji Twoi najbliżsi otrzymają wysokie odszkodowanie, które pozwoli im na przeżywanie żałoby w spokojnych warunkach.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Warto przeczytać

Wystawa WAR DIARIES 2022 w Galerii Foto-Gen we Wrocławiu

Published

on

Wystawa WAR DIARIES 2022 w Galerii Foto-Gen we Wrocławiu

Od 14 maja do 19 czerwca br. zapraszamy do obejrzenia wystawy prac ukraińskich artystów, która przedstawia wojnę w Ukrainie poprzez ich codzienne posty w mediach społecznościowych. Wernisaż oraz oprowadzenie kuratorskie odbyły się 14 maja 2022 w NOC MUZEÓW. Ekspozycja obejmuje grafiki, rysunki, plakaty, kolaże oraz ekspozycje video, które komentują działania wojenne, codzienne życie czy ilustrują emocje dotyczące nowej, trudnej rzeczywistości.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Warto przeczytać

W co warto wyposażyć profesjonalny zakład stolarski?

Published

on

W co warto wyposażyć profesjonalny zakład stolarski?

Drewno jest niezwykle szlachetnym materiałem, który jednocześnie jest dość wymagający w obróbce. Nie da się ukryć, że wykreowanie przepięknych mebli czy listew ozdobnych jest zadaniem niezwykle wymagającym, którego podjąć mogą się jedynie doświadczone i w pełni profesjonalne zakłady stolarskie. Oczywiście pracownicy- stolarze, dysponują nie tylko wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawidłowej obróbki drewna, ale także muszą mieć do dyspozycji profesjonalne narzędzia. Bez nich praca z materiałem jakim jest drewno nie byłaby możliwa, a już na pewno nie byłaby efektywna. Tak więc w co zakład stolarski musi zostać wyposażony?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl