Connect with us

Published

on

Kurier InPost zatem w aktualnych czasach sam spośród niezwykle znany przewoźników, stanowi wówczas połączone w licznym stopniu z obecnie prowadzącą na wszelkim świecie pandemią, która sprawiła do ograniczenie bliskich kontaktów i potrzebie utrzymania dystansu społecznego. Dzięki danym w wielu czynnikach Paczkomatom, użytkownicy są skłonność odbioru paczek bez osobistego kontaktu z kurierem, w godzinach im mówiących. Firma bardzo dużo się rozwija, ustawiając kolejne Paczkomaty, także w ścisłych miejscowościach, z racji na znacznie długie zainteresowanie taką formą dostaw. Kurier InPost świadczy również usługi dostarczania przesyłek prosto pod wskazany adres.

Paczkomaty Czeladź

 

Expresowa wysyłka

Expresowa wysyłka

Śledzenie paczek w aplikacji InPost Mobile i nie tylko

Kurier InPost umożliwia szczegółowe śledzenie przesyłek dzięki darmowej aplikacji InPost Mobile. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje do umieszczenia naszej przesyłki z jej przyznania po odbiór. Śledzenie paczek stanowi wielce funkcjonalnym rozwiązaniem, możemy sprawdzić numer przesyłki, jej aktualny status, nadawcę, a dodatkowo prześledzić całą drogę, przez jedne punkty sortowania, w jakich była zapisana wraz z chwilą i porą jej podjęcia i dystrybucje. Po umieszczeniu przesyłki w Paczkomacie otrzymujemy daną dotyczącą czasu jej odbioru, standardowo mamy 48h na uzyskanie paczki, w aplikacji InPost Mobile potrzebny stanowi jej prawdziwy czas. Natomiast istnieje oferta jego przedłużenia o kolejne 48h, musimy więc to zgłosić poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS z 6-cyfrowym kodem odbioru przesyłki na numer 79567, koszt wysłania takiego SMS-a to 11,07 zł brutto. Ostatnią nowością dotyczącą odbioru przesyłek z Paczkomatu jest zdalne otwieranie skrytki, dzięki czemu użytkownicy nie muszą dotykać przycisków panelu, a dodatkowo są skłonność odbioru przesyłki z pominięciem kolejki, albowiem zdalne otwieranie zapewne istnieć stworzone razem z konkretnym wpisaniem kodu na ekranie Paczkomatu. W opisywanej aplikacji InPost Mobile możemy jeszcze sprawdzić mapę punktów InPost, w jakich potrafimy nadać lub pozbawić przesyłkę oraz ustalić lokalizację najbliższego Paczkomatu. Możemy jeszcze zobaczyć w archiwum przesyłek nasze poprzednie zrealizowane zlecenia. Paczkomaty Czeladź

Gdyby nie posiadamy aplikacji to ciągle szczegółowe śledzenie paczek i ich odbiór jest dodatkowy, albowiem kurier InPost wysyła na wybrany adres e-mail i numer telefonu odbiorcy unikatowy kod odbioru. Jednocześnie na ścianie kuriera InPost poprzez wpisanie nadanego numeru przesyłki, który otrzymaliśmy od nadawcy oraz otrzymuje się na liście przewozowym, możemy na bieżąco popatrzeć na jakim czasie podróży uważa się nasz cenny pakunek oraz przewidzieć, kiedy potrafimy go oczekiwać. Na ścianie kuriera możemy śledzić do pięciu paczek jednocześnie. Jest wiele własnych części umożliwiających śledzenie przesyłek, należy do nich serwis https://www.sledzenie-paczek.pl/, gdzie po wejściu numeru listu przewozowego stanowimy w mieszkanie ustalić aktualną lokalizację paczki wysłaną Pocztą Polską, kurierem DPD, UPS, DHL, a dodatkowo InPost Paczkomaty. Również jak w aplikacji, możemy szczegółowo śledzić przesyłkę z jej wytworzenia przez nadawcę do jej dania do nadawcy.

zobacz również Wysyłka palet

Ustalenie tego miejsca, w jakim spotyka się wysłana przesyłka jest dodatkowe dzięki jej skanowaniu w jednych Oddziałach InPost, w jakich właśnie się znajduje zaś stanowi wybierana, a wtedy wybierana odpowiednim kurierom do dalszej podróży. Zazwyczaj taka przesyłka na obszarze Polski jest dostarczana do Paczkomatu drugiego dnia roboczego. Poza odbiorem paczek kurier InPost umożliwia oraz ich nadawanie, zarówno bezpośrednio za pośrednictwem kuriera jak również swobodnie w Paczkomacie, gdzie można ją nadawać 24/7. Jest owo naprawdę samo prawe jak jej odbiór, jesteśmy również możliwość śledzenia paczki po jej zakwaterowaniu w Paczkomacie. Paczkomaty Czeladź

Kurier InPost i partnerzy

Kurier InPost współpracuje z portalem sprzedażowym Allegro.pl, dla sprzedawców została wykonana oferta najtańszych dostaw do Klientów. W zakładce 'Moje zakupy” możemy sprawdzić status przesyłki, a dodatkowo kontrolować jej możliwość od wysłania do dostarczenia do klienta, potrzebny istnieje też przewidywany czas dostawy. Jest wówczas inne miejsce poza aplikacją InPost Mobile i stroną internetową kuriera InPost, w jakim potrafimy śledzić przesyłkę, mamy dużą kontrolę nad przesyłką. Użytkownicy mogą jeszcze wziąć z możliwości bezpłatnych zwrotów. Na platformie Allegro.pl jesteśmy również możliwość wykupienia usługi Allegro Smatr, dzięki czemu otrzymują bezpłatną dostawę do Paczkomatów przy dokonaniu zakupów za kwotę minimum 40 zł. Paczkomaty Czeladź

Kurier InPost oraz Paczkomaty do przyszłość branży kurierskiej!

 

zobacz również śledzenie przesyłki Inpost

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Blachownia wyślij sms O TREŚCI: WNIOSEK na 7257

Published

on

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Znalazłeś się w krytycznej sytuacji gospodarczej, pilnie potrzebujesz pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań albo potrzebujesz gotówki na dokończenie remontu, niemogącą czekać naprawę samochodu, lub na kolejny równie ważny cel? Szukasz serwisu, w jakim zawrzesz umowę pożyczkową na atrakcyjnych dla Ciebie warunkach, bez zbędnych formalności i biurokracji, bez składania znacznej mierze dokumentów, i bez składania zaświadczenia o zarobkach? Skorzystaj z swego serwisu Kredyt-Express, za usługą którego nauczysz się z najpiękniejszymi ofertami dostępnymi dziś na bazarze i obiecasz sobie pożyczkę w parę minut, tylko za pomocą telefonu i internetu!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

Pracownik z Ukrainy Moryń zadzwoń 533 024 116

Published

on

Gdzie znaleźć pracownika z Ukrainy

Pracodawcy często stają przed ogromnym wyzwaniem, którym jest wyszukanie właściwego pracownika. Gdy zasoby odpowiednie nie pozwolą na przyjęcie rodaka, pojawia się możliwość uzyskania pracownika za granicą. Tymczasem znalezienie takiego typa ma ogromne wyzwanie. Jak uzyskać dobrego człowieka z Ukrainy i gdzie go szukać?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl