Connect with us

Published

on

Kwarantanna to dla wielu osób czas dość trudny, przede wszystkim ze względu na konieczność ograniczenia osobistych kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi. Co w takim przypadku można zrobić z nadmiarem wolnego czasu? Jednym z najciekawszych sposobów na wykorzystanie zbyt dużej ilości czasu wolnego są gry. Gry, które równie popularne będą już po zakończeniu wielkiej narodowej izolacji. Jakie gry utrzymają się w czołówce tych najpopularniejszych, gdy już czas kwarantanny minie?

 

FIFA 20

 

FIFA 20 to absolutna klasyka, gra bez której nie może się obejść jakiekolwiek zestawienie najpopularniejszych gier. Przez wiele osób gra uznawana jest nie tylko za doskonałą rozrywkę, ale również ciekawy substytut tradycyjnego sportu. Daje możliwość prowadzenia nie tylko solowych rozgrywek, przy jej wykorzystaniu można prowadzić również niezwykle pasjonujące pojedynki z przyjaciółmi.

 

Momio

 

Tak naprawdę Momio nie jest grą, a specjalną platformą stworzoną z myślą o dzieciach i nastolatkach. Daje ona możliwość poznania i rozmowy z rówieśnikami z całego świata, co dla młodego człowieka jest przygodą niezwykle ciekawą. Platforma jest nie tylko bardzo ciekawa, ale przede wszystkim bezpieczna – choć wymagane jest tu utworzenie nowego konta, to jednak nie ma konieczności podawania w nim swoich prawdziwych danych.

 

Planet Zoo

 

Planet Zoo to niezwykle rozbudowana gra, idealna dla osób, które mogą i chcą na skończenie rozgrywki poświęcić nie tylko dni, ale również i tygodnie. Gra jest bardzo ciekawa, dając nieograniczone możliwości tworzenia własnego, wirtualnego ogrodu zoologicznego.

 

Bordelands 3

 

Bordelands 3 to najnowsza odsłona niegdyś niezwykle popularnej gry kreskówkowej. Całą akcja jest dynamiczna, zrealizowana z bardzo dużym rozmachem, dzięki czemu jest niezwykle wciągająca i pasjonująca. Gra jest zachwycająca pod wieloma względami oraz znacznie ulepszona w porównaniu do swoich poprzedniczek.

 

Fortnite

 

Fortnite to idealna gra dla wszystkich tych, którzy doskonale bawią się nie tylko w czasie walk toczonych w rozgrywkach, ale również przy budowaniu oraz tworzeniu różnorodnych kombinacji. Gra jest całkowicie darmową i od dawna już cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie (z całą pewnością okres kwarantanny nic w tym zakresie nie zmienił).

 

World of tanks

 

World of tanks to pasjonująca gra, która zachwyca przede wszystkim niezwykle realistycznym odzwierciedleniem zarówno obiektów graficznych, jak i efektów dźwiękowych. Gra pozwala na toczenie pasjonujących bitew w trybie multiplayer, co bez wątpienia dla wielu graczy czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

 

Anno 1800

 

Anno 1800 to pasjonująca gra dedykowana dla największych pasjonatów gier strategicznych. Nie jest na żadnym etapie nudna, wręcz pobudzająca i nieco zmuszająca do podjęcia kreatywnych działań. Jest to bardzo rozbudowana wersja, znacznie ciekawsza i bardziej wciągająca niż wersje poprzednie. Zachwyca także swoją niebanalną grafiką.

 

Artykuło powstał przy współpracy z serwisem Bananki.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl