Connect with us

Published

on

Kwarantanna to dla wielu osób czas dość trudny, przede wszystkim ze względu na konieczność ograniczenia osobistych kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi. Co w takim przypadku można zrobić z nadmiarem wolnego czasu? Jednym z najciekawszych sposobów na wykorzystanie zbyt dużej ilości czasu wolnego są gry. Gry, które równie popularne będą już po zakończeniu wielkiej narodowej izolacji. Jakie gry utrzymają się w czołówce tych najpopularniejszych, gdy już czas kwarantanny minie?

 

FIFA 20

 

FIFA 20 to absolutna klasyka, gra bez której nie może się obejść jakiekolwiek zestawienie najpopularniejszych gier. Przez wiele osób gra uznawana jest nie tylko za doskonałą rozrywkę, ale również ciekawy substytut tradycyjnego sportu. Daje możliwość prowadzenia nie tylko solowych rozgrywek, przy jej wykorzystaniu można prowadzić również niezwykle pasjonujące pojedynki z przyjaciółmi.

 

Momio

 

Tak naprawdę Momio nie jest grą, a specjalną platformą stworzoną z myślą o dzieciach i nastolatkach. Daje ona możliwość poznania i rozmowy z rówieśnikami z całego świata, co dla młodego człowieka jest przygodą niezwykle ciekawą. Platforma jest nie tylko bardzo ciekawa, ale przede wszystkim bezpieczna – choć wymagane jest tu utworzenie nowego konta, to jednak nie ma konieczności podawania w nim swoich prawdziwych danych.

 

Planet Zoo

 

Planet Zoo to niezwykle rozbudowana gra, idealna dla osób, które mogą i chcą na skończenie rozgrywki poświęcić nie tylko dni, ale również i tygodnie. Gra jest bardzo ciekawa, dając nieograniczone możliwości tworzenia własnego, wirtualnego ogrodu zoologicznego.

 

Bordelands 3

 

Bordelands 3 to najnowsza odsłona niegdyś niezwykle popularnej gry kreskówkowej. Całą akcja jest dynamiczna, zrealizowana z bardzo dużym rozmachem, dzięki czemu jest niezwykle wciągająca i pasjonująca. Gra jest zachwycająca pod wieloma względami oraz znacznie ulepszona w porównaniu do swoich poprzedniczek.

 

Fortnite

 

Fortnite to idealna gra dla wszystkich tych, którzy doskonale bawią się nie tylko w czasie walk toczonych w rozgrywkach, ale również przy budowaniu oraz tworzeniu różnorodnych kombinacji. Gra jest całkowicie darmową i od dawna już cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie (z całą pewnością okres kwarantanny nic w tym zakresie nie zmienił).

 

World of tanks

 

World of tanks to pasjonująca gra, która zachwyca przede wszystkim niezwykle realistycznym odzwierciedleniem zarówno obiektów graficznych, jak i efektów dźwiękowych. Gra pozwala na toczenie pasjonujących bitew w trybie multiplayer, co bez wątpienia dla wielu graczy czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

 

Anno 1800

 

Anno 1800 to pasjonująca gra dedykowana dla największych pasjonatów gier strategicznych. Nie jest na żadnym etapie nudna, wręcz pobudzająca i nieco zmuszająca do podjęcia kreatywnych działań. Jest to bardzo rozbudowana wersja, znacznie ciekawsza i bardziej wciągająca niż wersje poprzednie. Zachwyca także swoją niebanalną grafiką.

 

Artykuło powstał przy współpracy z serwisem Bananki.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl