Connect with us

Published

on

Cezary Kucharski tworzy rysy na wizerunku Roberta Lewandowskiego. – Nie jest panem Bogiem – mówi o superzawodniku, który dla naszego futbolu jest niemalże świętym.

– Były agent Roberta Lewandowskiego uderza dziś w najlepszego polskiego piłkarza. Opowiada o tym, jak poróżniły ich pieniądze
– Kucharski i Lewandowski pracowali razem przez prawie 10 lat.
– Przez lata ich współpraca wyglądała na modelową. Okazało się, że to pozory

Scena rzekomo rozegrała się w Monachium, w domu Lewandowskiego. Tak przynajmniej opowiada Cezary Kucharski w wywiadzie na kanale Futbolownia na YouTube. – Usłyszałem od Roberta osobiście, że ja mu więcej zawdzięczam, niż on mi. Te słowa świadczą trochę o tym, że chyba nie docenia tego, czego wspólnie dokonaliśmy. Ja mu odpowiedziałem, że jestem wdzięczny, że mi za zaufał, a to kto komu zawdzięcza więcej, może chyba rozstrzygnąć tylko pan Bóg. A on nie jest panem Bogiem. Więc skończmy tę dyskusję.

Robert Lewandowski jest na dobrej drodze do tego, żeby stać się najlepszym piłkarzem w historii naszego futbolu. To Kucharski, były piłkarz a potem agent, przez blisko 10 lat zajmował się jego karierą, dbał o to, by jego klient trafiał do odpowiednich klubów. Negocjował mu wysokie kontrakty w Lechu Poznań, Borussii Dortmund i Bayernie Monachium.

Gdy się poznawali w 2007 roku, na jednym z pierwszych spotkań mama zawodnika Iwona powiedziała: – Panie Czarku, mąż patrzy z góry i nam pomaga. Jeśli pan skrzywdzi Roberta, jego ręka pana dosięgnie. Nie pozwoli skrzywdzić syna, on za dużo już wycierpiał.

Poróżniły ich pieniądze

Informacja o ich rozstaniu superpiłkarza i jego agenta pojawiła się na początku 2018 roku, ale szybko okazało się, że ich dobre relacje wygasły dużo wcześniej. Dziś Kucharski mówi, że Lewandowski przez 10 lat nigdy mu tak naprawdę do końca nie zaufał. A gdy pojawił się sukces i wielkie pieniądze, wielu ludzi pod ten sukces próbowało się podczepić, popsuć ich stosunki. I mamić piłkarza swoimi wizjami rozwoju, za którymi on poszedł.

W końcu były agent uderza w piłkarza: – Poróżniły nas pieniądze. To może brzmieć absurdalnie, ale decydującym momentem o rozstaniu był ten, kiedy podpisał nową umowę z Bayernem [grudzień 2016], największą w historii polskiego sportu (100 milionów euro za pięć lat gry – przyp. red.). Wtedy to Robert zażądał ode mnie dodatkowych pieniędzy z mojej prowizji. Nie zgodziłem się, a on powiedział, że przestajemy współpracować. No to przestajemy.

Dziś Kucharski może się tylko domyślać, że to był tak naprawdę tylko pretekst, bo ich współpraca od dawna nie układała się dobrze. Jego słowa są mocne, ale jak sam przyznaje, teraz z perspektywy czasu może sobie na nie pozwolić. Choć sam dodaje, że pomimo rozstania z Lewandowskim, nadal łączą ich wspólne niedokończone sprawy, ale o nich dyskutują już tylko prawnicy.

Zburzone mury

Gdy kapitan reprezentacji Polski podpisał tamtą umowę z Bayernem, stał się jednocześnie najlepiej opłacanym piłkarzem Bundesligi. Wcześniej w Dortmundzie słyszał, że nie dostanie podwyżki, bo w niemieckim klubie Polak nie może zarabiać najwięcej. – Burzyłem mury – wielokrotnie podkreślał Lewandowski charakteryzując swoją niemiecką karierę. Choć w tym przypadku, młot podał mu jego agent.

źródło onet

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl