Connect with us

Published

on

Wybory 2020. Wojciech Cejrowski znany jest nie tylko z kilku świetnych książek, ale również z bardzo radykalnych poglądów. Podróżnik nie ukrywa, że jest zdecydowanym przeciwnikiem aborcji i często podkreśla to w wywiadach. Tak też było podczas rozmowy dla portalu wRealu24.pl.

 

Wybory 2020. Cejrowski po raz kolejny wytknął rządzącej partii, że nie dotrzymuje obietnic w sprawie aborcji. – Zachowanie daleko zbyt miałkie jak dla katolika. Wielu posłów PiS-u po tych głosowaniach nie powinno przyjmować komunii świętej, bo zaciągają grzech śmiertelny (…) do piekła pójdą, jeśli Pan Bóg nie będzie łaskawy i nie przyśle im księdza, gdy będą zdychać w wypadku samochodowym na poboczu i nie wyspowiadają się i co wtedy? (…) To jest część waszego kontraktu, waszego słowa honoru – powiedział znany podróżnik.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl