Connect with us

Published

on

W dzisiejszych czasach stacje paliw są bardzo bogato wyposażone. Czasy, kiedy odwiedzało się takie miejsca tylko po to, żeby kupić paliwo już dawno przeszły do lamusa. Obecnie w takim miejscu można bardzo miło spędzić czas. Zwłaszcza podczas długiej podróży oczekujemy różnych możliwości podczas dalekiej podróży.

Jednak wyposażenie stacji paliw wiąże się nie tylko z atrakcjami dla klientów. Takie miejsce musi spełniać szereg przepisów zapisanych w ustawach. Bezpieczeństwo klientów, a także ochrona środowiska to podstawa. Najważniejszymi urządzeniami z perspektywy klientów są przede wszystkim dystrybutory, dzięki którym mogą tankować paliwo. Niemniej jednak takie urządzenia wymagają stosownych zabezpieczeń, a także zbiorników, w których znajduje się paliwo.

Najważniejsze są zabezpieczenia przeciwpożarowe

Gaśnice, a także różnego rodzaju zabezpieczenia przeciwpożarowe to podstawa na każdej stacji paliw. Nikt nie chce przecież, żeby na jego stacji benzynowej wybuchł pożar. Żeby zabezpieczyć się przed tragedią i uniknąć nieprzyjemności trzeba zamontować systemy ochrony przeciwpożarowej. Oprócz tego trzeba je regularnie serwisować i sprawdzać ich działanie. Gaśnice również muszą być regularnie przeglądane. Każda stacja paliw musi posiadać dużą ilość odpowiedniego proszku do usuwania rozlanego paliwa. Mimo odpowiednich zabezpieczeń dystrybutorów klienci bardzo często rozlewają paliwo. Na każdej stacji paliw musi być również system monitorujący poziom paliwa w zbiornikach. Sprawa dotyczy przepisów, które narzuca w tym przypadku państwo.

Klient musi być zadowolony

Żeby zadowolić oczekiwania klientów przyjeżdżających na stację benzynową, trzeba pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu. W dzisiejszych czasach klienci przyjeżdżają na stację benzynową nie tylko po to, żeby zatankować samochód. Żeby zadowolić klienta, trzeba posiadać na stacji paliw kompresor, a także myjnię. Wielu kupujących paliwo chce także sprawdzić ciśnienie w oponach i umyć auto. Trzeba spełniać ich oczekiwania, żeby odwiedzali stację regularnie. Obecnie każda szanująca się stacja benzynowa posiada świetnie zaopatrzony sklep. Wprowadzone niedawno niedziele bez handlu bardzo sprzyjają stacjom paliw. W niedzielę taki sklep powinien generować bardzo duże zyski, a także zaspokajać potrzeby klientów. Bardzo popularne stały się ostatnio szybkie przekąski i kawa z ekspresu. Klienci chcą po prostu miło spędzić czas podczas przerwy w podróży.

Bar ze świetnym jedzeniem i siłownia

Stacje znajdujące się przy głównych trasach muszą być nieco inaczej zaopatrzone niż te na terenach miejskich. Taka stacja musi być wyposażona w miejsca postojowe dla ciężarówek. Bar, w który zje się pyszny obiad, również jest bardzo ważny. Zwłaszcza kierowcy ciężarówek oczekują jedzenia bardzo wysokiej jakości. W większości przypadków, za zatankowanie dużej ilości paliwa dostaje się talon do baru. Takie działania marketingowe bardzo napędzają sprzedaż. W dzisiejszym świecie, na stacjach paliw buduje się również siłownie, żeby przyciągnąć większą liczbę kierowców ciężarówek. Coraz częściej chcą oni poćwiczyć na postoju, żeby zadbać o swoje zdrowie.

Artykuł został przygotowany we współpracy z tsg-solutions.com

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
6 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] został zrealizowany we zgodzie Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

trackback

[…] został zrealizowany we współpracy Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

trackback

[…] został wyprodukowany we jedności Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

trackback

[…] został zrobiony we zgody Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

trackback

[…] został zorganizowany we współpracy Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

trackback

[…] został utworzony we zgody Wyposażenie stacji paliw – co powinna znaleźć się na stacji […]

Ciekawostki

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Published

on

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, czy nauka kitesurfingu stanowi tak skomplikowany i trudny proces, na jaki wygląda? Od teraz możesz przekonać się o tym osobiście! Szkoła FunSurf, specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach kite, obala wszelkie mity dotyczące sportów wodnych, udowadniając przy tym, że kitesurfing wcale nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też sprawności fizycznej. Czasem wystarczy odrobina chęci i motywacji, a cała reszta przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy windsurfingowe, cieszące się coraz większą popularnością. 

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Published

on

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Prowadzisz firmę, której działalność w jakimś stopniu związana jest ze sprzedażą i przechowywaniem produktów? Na pewnym etapie każdy magazyn okaże się za mały. Od razu warto więc zainwestować w antresole magazynowe. Jak rozpoznać te, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, w związku z czym będą Ci służyły przez wiele lat? Przeczytaj niniejszy artykuł, a znajdziesz odpowiedź!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl