Connect with us

Published

on

Pierwsze randki to często wydarzenia, którym towarzyszą bardzo silne emocje oraz nerwy. Szczególnie jeżeli chodzi o wybranie perfekcyjnego miejsca na wspólne wyjście do restauracji. Poza tym musimy dobrze wyglądać, wiedzieć co mówić, o czym rozmawiać i ogólnie dobrze się zaprezentować. Może to być bardzo trudne, szczególnie dla osób, które nie mają w tej strefie zbyt dużego doświadczenia. Przybywamy więc z pomocą i postaramy się pomóc Ci w wyborze najlepszej restauracji na pierwszą (i miejmy nadzieję kolejne) randki z twoją wymarzoną drugą połówką.

O czym pamiętać przy wybieraniu restauracji na pierwszą randkę

Idziesz na pierwszą randkę, więc bardzo prawdopodobne, że stoisz właśnie przed największym wyzwaniem- wyborem restauracji. Jeżeli masz szczęście i znasz swoją partnerkę od dłuższego czasu np. dlatego, że byliście wcześniej przyjaciółmi, lub wspominała o ulubionym miejscu, w którym lubi zjeść, lub o faworyzowanym typie kuchni, to wybór jest znacznie łatwiejszy- po prostu zdecyduj o wyjściu do miejsca, które będzie idealnie do niej dopasowane. To oczywiście nie znaczy, że nie powinieneś dokonywać wyboru z myślą o sobie- jeżeli np. twoja partnerka jest wegetarianką, a Ty uwielbiasz mięsne potrawy, to wspólne wyjście do restauracji, w której nie podaje się produktów pochodzenia zwierzęcego nie będzie optymalną opcją. W końcu macie stworzyć silną więź i związek, dlatego tak ważne jest abyście wspólnie czuli się komfortowo.

Brakuje ci informacji?- Bądź neutralny

Jeżeli nie wiesz, na co twoja partnerka może mieć ochotę i nie za bardzo wiesz jak si tego dowiedzieć, to twoja sytuacja się nieco komplikuje. Najlepszą decyzją w takiej sytuacji będzie wybranie bardzo neutralnego miejsca, które wszystkim przypada do gustu. Może to być restauracja, która cieszy się ogólnym poważaniem wśród mieszkańców miasta. Ważne, żeby serwowała ona albo neutralne potrawy- tzn. bez konkretnej specyfikacji, lub oferowała bardzo szeroki zakres wyboru, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zaskocz swoją partnerkę

Nie wiesz, co będzie najlepszym rozwiązaniem, ale wybór neutralnego miejsca cię nie przekonuje? Cóż, to prawda, dla niektórych osób może być to zbyt zwyczajne i po prostu nudne. Jeżeli się tego obawiasz i posiadasz swój oryginalny pomysł, nie zwlekaj i zrealizuj go! Dziś wybór restauracji jest bardzo szeroki, dlatego warto pomyśleć o wyjściu do restauracji, które oferują specyficzne rodzaje potraw np. gruzińska, tajska lub wietnamska. Jeżeli wybierasz się do takiego miejsca, możesz również dowiedzieć się nieco więcej o kulturze danego kraju- Twoja partnerka na pewno będzie pod wrażeniem, kiedy zaskoczysz ją garścią informacji i swoim obeznaniem w świecie.

Klasa i luksus

Innym typem wyjścia od swobodnego spotkania w restauracji będzie wyjście do ekskluzywnej restauracji. Zmieni się nie tylko cena, jakość potraw, ale także ubiór, dlatego nie zapomnij o tym wcześniej poinformować swojej partnerki. Chyba nie chcesz, aby poczuła się niekomfortowo z powodu swojego ubioru, jeżeli okaże się, że niespodziewanie zabierasz ja do najbardziej luksusowej restauracji w mieście.

Artykuł został przygotowany we współpracy z restauracjanadpotokiem.pl

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
6 komentarzy
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Artykuł został zrealizowany we jedności Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

trackback

[…] Artykuł został dokonany we wymiany Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

trackback

[…] Artykuł został zaaranżowany we zgodności Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

trackback

[…] Artykuł został wytworzony we zgody Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

trackback

[…] Artykuł został zaaranżowany we harmonii Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

trackback

[…] Artykuł został zrealizowany we zgodności Czym się kierować przy wyborze restauracji na randkę? […]

Poradnik

Praca zdalna: gdzie szukać ofert w internecie?

Published

on

Praca zdalna: gdzie szukać ofert w internecie?

Jeszcze niedawno kojarzona niemal wyłącznie z branżą IT i pracą freelancerów, dziś praca zdalna zrewolucjonizowała polski rynek zatrudnienia.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Poradnik

Jaką fotobudkę wybrać na wesele?

Published

on

Jaką fotobudkę wybrać na wesele?

Organizujesz wesele i szukasz atrakcji? Zdecydowałeś(aś) się na fotobudkę, ale stoisz przed wyborem tej odpowiedniej, najlepszej? W takim razie ten artykuł powinien Cię zainteresować! Podpowiadamy, jaką fotobudkę wybrać, aby ani trochę nie żałować wydanych pieniędzy.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Poradnik

Historia druku i ciekawostki

Published

on

Zanim pojawiła się możliwość druku, książki trzeba było przepisywać i powielać ręcznie. Dopiero za sprawą maszyny Gutenberga możliwe stało się wyniesienie cywilizacji na wyższy poziom. Przedstawiamy historię druku i ciekawostki na ten temat.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl