Connect with us

Published

on

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w rozgrywce z pandemią – Pandemia wywołana przez wirus SARS-CoV-2 wówczas nie lada wyzwanie dla własnej służby zdrowia. Na korzyść w rozgrywce z obecną dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a dodatkowo internetowa drogeria Neness.pl. W projektu niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka traktuje żyć łączona w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w rozgrywce z pandemią

Największa ilość zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy stanowią swoi związek z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwadze nie jednak prezentują się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów obsługiwanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy przenoszenie się wirusa w szatniach i mieszkaniach socjalnych.

Program tego wyposażenia został przygotowany przez firmę WAAM, którą pomaga naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała obecnie na wstępie wybuchu epidemii w regionie. W start w skrócie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona umieszczona na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak tworzy brama odkażająca?

Istnieje zatem w duzi zautomatyzowane urządzenie opracowane przez system inżynierów WAAM. Dostarcza do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie zlokalizowany jest panel, na jakim wykrywane są przebieg dezynfekcji i wytyczne dla pani w. Dostaje się w niej oraz szczelny i zabezpieczony pojemnik na sposób odkażający.

Dlaczego konieczna jest usługa?

Końcem tej inicjatywy jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce dopiero w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie bardzo pracujących dla polskiego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby przygotować i umieścić taką kwotę urządzeń, wskazane jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą powoduje WAAM łącznie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w jakiejś placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów komunikują się kolejne szpitale, do jakich w skalę ofert będą podawane takie
bramy. Zachęcają zarówno do zbioru w początkowej kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w artykułach na dowód #bramadlagliwic.

Do walk włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a dodatkowo odrębne nazwy a instytucje wydające na bliskich social mediach daną o tej nadzwyczaj istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również przystąpił do ostatniej imprez i bierzemy, by wraz z nami pomóc tę odpowiednią inicjatywę. Im daleko akcja zostanie nagłośniona, tym już uda się zebrać potrzebna sumę, oraz więc ułatwi było daleko chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego gorącego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Blachownia wyślij sms O TREŚCI: WNIOSEK na 7257

Published

on

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Znalazłeś się w krytycznej sytuacji gospodarczej, pilnie potrzebujesz pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań albo potrzebujesz gotówki na dokończenie remontu, niemogącą czekać naprawę samochodu, lub na kolejny równie ważny cel? Szukasz serwisu, w jakim zawrzesz umowę pożyczkową na atrakcyjnych dla Ciebie warunkach, bez zbędnych formalności i biurokracji, bez składania znacznej mierze dokumentów, i bez składania zaświadczenia o zarobkach? Skorzystaj z swego serwisu Kredyt-Express, za usługą którego nauczysz się z najpiękniejszymi ofertami dostępnymi dziś na bazarze i obiecasz sobie pożyczkę w parę minut, tylko za pomocą telefonu i internetu!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

Pracownik z Ukrainy Moryń zadzwoń 533 024 116

Published

on

Gdzie znaleźć pracownika z Ukrainy

Pracodawcy często stają przed ogromnym wyzwaniem, którym jest wyszukanie właściwego pracownika. Gdy zasoby odpowiednie nie pozwolą na przyjęcie rodaka, pojawia się możliwość uzyskania pracownika za granicą. Tymczasem znalezienie takiego typa ma ogromne wyzwanie. Jak uzyskać dobrego człowieka z Ukrainy i gdzie go szukać?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl