Connect with us

Published

on

OD PONIEDZIAŁKU CZĘŚĆ HOTELI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. PRZEDSIĘBIORCY NADAL ODKŁADAJĄ NA DECYZJĘ WOJEWODY O POTRZEB ZAMKNIĘCIA OBIEKTÓW

W połów kołobrzeskich obiektów hotelowych, już od soboty, goście informowani są o potrzeb rezygnacji z dalszego pobytu w tych miejscach. Najdalej od poniedziałku przedsiębiorcy z branży turystycznej chcą zawiesić realizację swoich pensjonatów, nadal czekają zawsze na decyzję wojewody w obecnej myśli.

Oficjalne urzędowe rozporządzenie zapewne stanowić podstawą do dalszych, tzw. działań osłonowych dla właścicieli hoteli, pensjonatów czy sanatoriów. Chodzi o uzyskanie ewentualnej usłudze w charakterze zobowiązań kredytowych czy podatkowych dla ludzi tej branży.

Przypominamy; w piątek, 20 hotelarzy wysłało list do wojewody zachodniopomorskiego z prośbą o wydanie decyzji w historii zamknięcia obiektów. Zadeklarowali, że są gotowi na takie przedsięwzięcia w stylu natychmiastowym.

Wiadomo, że strona z właścicieli obiektów już zdecydowała o zawieszeniu działalności. – To samo słuszne rozwiązanie, jesteśmy natomiast odpowiedzialni za ludzi, którzy obok nas pracują – słyszymy od samego z nich.

Do punktu wrócimy.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl