Connect with us

Published

on

CZĘŚĆ INWESTORÓW Z BRANŻY TURYSTYCZNEJ PISZE DO WOJEWODY. ZOBOWIĄZUJĄ SIĘ DO ROZWIĄZANIA OBIEKTÓW

Grupa 20 hotelarzy zdała się pisemnie, do wojewody zachodniopomorskiego, o wydanie rozporządzenia w istocie zamknięcia hoteli, pensjonatów i sanatoriów. W własnym liście przedsiębiorcy poparli również decyzję o zamknięciu granic .

Zdaniem jednego z inicjatorów listu, Adama Hoka, takie postępowanie przyda się do ograniczenia napływu ludności do centrów turystycznych i tymże jedynym zmniejszy zagrożenie epidemiologiczne.

Co jednak ważne, urzędnicza decyzja pomogłaby przedsiębiorcom z części turystycznej uzyskać ewentualną pomoc z państwa dotyczącą głównie zobowiązań kredytowych czy podatkowych. – Chodzi o rozpoczęcie działań osłonowych zarówno dla własnej branży – mówi Adam Hok, w dyskusji z znajomym portalem.

Ciężkie tygodnie nastały zarówno dla gastronomicznej i przyjemnej gałęzi gospodarki. Przypominamy, że decyzją rządu w najściślejszym czasie ograniczono działanie restauracji, lokali rozrywkowych czy galerii handlowych.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl