Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w formacie wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w krótkim Stargardzie a wkład w nim zachowało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda spośród nich spisał się Aleksander Polguj, jaki w klas do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny istniał zarówno wynik w wadze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezmiernie wielki z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie jedynie na stresach ale i na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam okazję że następne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe efekty nie jedynie na arenach kraju ale i więcej na matach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o