Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze względu na naszą funkcja.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki oraz ten krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak widzi się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w rozmowie z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na problem ewentualnych wymian na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje być zrealizowane na święta, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest to powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w nowym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na domu magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–