Connect with us

Published

on

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze względu na naszą funkcja.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki oraz ten krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak widzi się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w rozmowie z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na problem ewentualnych wymian na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje być zrealizowane na święta, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest to powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w nowym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na domu magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl