Connect with us

Published

on

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze względu na naszą funkcja.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki oraz ten krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak widzi się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w rozmowie z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na problem ewentualnych wymian na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje być zrealizowane na święta, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest to powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w nowym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na domu magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl