KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W dawny weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w zawodach „Battle of the Castle” realizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams stawiała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w następującej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne energie w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody kładły się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z osobnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to ruch (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na starcie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w końcu jednym punktem wywalczyła miejsce na podium i stary więc dla niej podstawowe tego standardu zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu celowi zapewnił sobie powodzenie w naszej kategorii. Bezkonkurencyjny w współczesnych zawodach wykazał się Damian Świtliński , który osiągnięcie w „Battle of the Castle” zapewnił sobie jeszcze przed finałem. Dużo do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–