Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Jeszcze w ostatnim roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na zmianę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przeniesieni na trasę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z czystym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska staje się jeszcze dużo naturalny. Prace przedstawiają się rozpocząć również w ostatnim roku. Oprócz nowej dróg, na terenu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się także nowe punkty handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Znaczy to, że nowe targowisko byłoby przekonane na wiosnę przyszłego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uznają być przeniesieni na ul. Okopową. Nie stwierdził się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, należący do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w tej rzeczy.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x