Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech kobiet z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, iż jego mężczyzna jest w ciemnej kondycji psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby motywem jego dodawania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie czynił z premedytacją, oraz do zabójstw, za wszystkim razem, powstawało w sytuacjach nagłych, konfliktowych, w których oskarżony nie był w stanie zapanować nad emocjami. W konwersacji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, iż będzie starał się wynagrodzić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w ciemnej kondycji wewnętrznej” i deklaruje całkowitą współpracę z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zachowane w kontaktu ze myślą czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. od którego wynajmował wnętrze w Zakupach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, było do nich osiągnąć z powodów ekonomicznych (zasługujących na specjalne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego jedyna ofiara Bogusława R. zginęła najprawdopodobniej w czerwcu bieżącego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w porządku prowadzonego badania i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal prowadzone są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x