Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Piąta wygrana z rzędu – “Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – “Jesteśmy w grze”

 

W nowym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż skutek tego meczu mógł stanowić jaśniejszy. Goście przez niemal całą drugą połowę wykorzystywali w 10., i dodatkowo rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na siłę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była zatem piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był usatysfakcjonowany ze zdobycia trzech punktów, to oznaczał, iż w walce jego składu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno stanowić trzy do niczego, a więc grałoby nam się łatwiej. Organizujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że uważamy też trzy tematy i wciąż istniejemy w atrakcji. Mamy dziś trzy miesiące, by odpowiednio zrobić się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy chociaż w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie oraz planuje sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, oraz jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o