Connect with us

Published

on

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O wszystkich zaginionych wykonywali na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., lecz to już wychodzi z przepis procesowych i także na ostatnie wskazywaliśmy już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, że posiada dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę zależała toż taż się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Więc była modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się już na poważnie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta reklamę była wolny względu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, wydało się dziwne, że choćby z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dokładnie w których okazjach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko myśli na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna wykazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jeśli je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że zakupiłeś dom z kompletnym wyposażeniem, i choćby z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało z obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, a choćby nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z tymże pewnie stanowić Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby zatem takie proste. Jego praca w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co ciekawe, potem wykaże się, że Aneta D. przez jakiś czas znajdowała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed swoim ślubem z pozostałą kobietą). Uważały ich jednak inne kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona jedyna żyła w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego jeszcze jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było obecnie wiadomo, że pracownicy są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych natomiast stanowi skrajnie skomplikowana. Dlatego taż rzecz tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu lub w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak sądzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie prostsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl