Connect with us

Published

on

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O wszystkich zaginionych wykonywali na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., lecz to już wychodzi z przepis procesowych i także na ostatnie wskazywaliśmy już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, że posiada dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę zależała toż taż się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Więc była modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się już na poważnie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta reklamę była wolny względu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, wydało się dziwne, że choćby z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dokładnie w których okazjach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko myśli na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna wykazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jeśli je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że zakupiłeś dom z kompletnym wyposażeniem, i choćby z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało z obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, a choćby nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z tymże pewnie stanowić Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby zatem takie proste. Jego praca w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co ciekawe, potem wykaże się, że Aneta D. przez jakiś czas znajdowała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed swoim ślubem z pozostałą kobietą). Uważały ich jednak inne kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona jedyna żyła w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego jeszcze jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było obecnie wiadomo, że pracownicy są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych natomiast stanowi skrajnie skomplikowana. Dlatego taż rzecz tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu lub w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak sądzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie prostsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Akt oskarżenia w sprawie twórców pozabankowego przedsiębiorstwa zajmującego się udzielaniem tzw. chwilówek

Published

on

Akt oskarżenia w sprawie twórców pozabankowego przedsiębiorstwa zajmującego się udzielaniem tzw. chwilówek

Prokuratura Okręgowa w Katowicach skierowała do Sądu Rejonowego w Tychach akt oskarżenia przeciwko 4 założycielom pozabankowego przedsiębiorstwa zajmującego się udzielaniem pożyczek tzw. „chwilówek”. Osoby te działały bez stosownego zezwolenia. Prowadziły również w nierzetelny sposób księgi rachunkowe, przy czym w okresie objętym zarzutami przez ich ręce przepłynęło łącznie ponad 100 mln złotych.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Od 1 października kolei w układzie jazdy

Published

on

Od 1 października koleje w katalogu jazdy

Od czwartku 1 października, Komunikacja Miejska dokonuje zmian w obecnym rozkładzie jazdy. Rozkład do wglądu znajduje się na ścianie internetowej spółki www.km.kolobrzeg.pl natomiast na Facebooku. Od rana na odpoczynkach pojawią się nowe rozkłady, kiedy również jednocześnie zostanie zaktualizowana aplikacja Mybus. Nowości w katalogu jazdy dotyczą głównie zwiększenia ilości kursów w porach porannych i popołudniowych, o co wnioskowali mieszkańcy Kołobrzegu.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Nie żyje kołobrzeżanka zarażona koronawirusem

Published

on

To szybko trzecia osoba, która odeszła w kontaktu z zarażeniem COVID’19 na gruncie polskiego powiatu. 72-letnia kobieta odeszła, będąc hospitalizowaną w szpitalu w Szczecinie. Teraz nie odnotowano nowych zarażeń w powiecie kołobrzeskim.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl