Ciała były zakopane dość płytko

Nasz portal jako główny ujawnił tajemnicę okolicznych lasów i sprawę Mariusza G., 42-letniego mieszkańca Kołobrzegu, wówczas podejrzewanego o zabójstwa zaginionych w swym mieście kobiet, w niniejszym Bogusławy R.

Ciała były zakopane dość płytko

 

Dziś już wiadomo, że istniałoby ich więcej, w niniejszym Aneta D. Pochwaliła się określona przez nas strategia działania sprawcy, a oraz to, co robił ze zwłokami. Wiadomo również, że nie działał sam. Będziemy o tym wykonywać, gdyż rzecz ma charakter rozwojowy.

My o problemie dowiedzieliśmy się od ludzi, którym Policja zablokowała przejazd leśną drogą pomiędzy Budzistowem a Obrotami. Wówczas, umundurowani funkcjonariusze prowadzili szukania w lesie. Jak podkreślają dziś mieszkańcy, potem widzieli policjantów, a zaraz po cywilnemu. Kopali w lesie, byliśmy specjalne szpikulce, którymi poszukiwali ukrytych w gospodarce zwłok. Pan Andrzej pokazuje jedno spośród takich miejsc, wskazując, że ciało było zakopane dość płytko. Zwłoki zawierały się widzieć w lesie pod Budzistowem i pod Charzynem.

Ciała były zakopane dość płytko
Ciała były zakopane dość płytko

Policjanci z indywidualnego powodu nie mieli wątpliwości, że kobiety zostały zamordowane. Faktem istniałoby zawsze połączenie każdego w suma, i dlatego, że brakowało samych ciał. Mariusz G. został aresztowany, a policyjni specjaliści myśleli to, co udało im się zebrać: ślady z domu, z samochodów, wyniki badań. Przeszukiwano las, Parsętę, rozpytywano świadków. Policja nałożyła na sytuację embargo. Śledztwo przeniesiono do Koszalina, potem do Szczecina, zainteresowali się nim policjanci z „Archiwum X”. I udało się. Najpierw zobaczono na poszczególne ciało, potem, podejrzany wskazał miejsce ukrycia dwóch kolejnych ciał.

Wiele elementów nie zostało jeszcze wyjaśnionych, będą one przez śledczych ustalane, w współczesnym jakże Mariusz G. rozkochiwał kobiety a kiedy grało mu się wszystko utrzymać w tajemnicy. Niby stał ze znajomymi ofiarami, ale mało kto cokolwiek o nim znał. Przejmował majątek w twórz legalny, przynajmniej właśnie na razie to robi, a wtedy nim wykorzystywał. Na dalsze efekty jest na razie za wcześnie, same rodziny wiedzą nieco dobrze z nas, czyli zatem co ustaliła Anna Buchner-Wrońska w „Prasie Kołobrzeskiej”, która dodatkowo podjęła ten materiał kilka miesięcy temu. Do ostatniego przedmiotu będziemy powracali.

Źródło: Miasto Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–