Connect with us

Published

on

Nasz portal jako główny ujawnił tajemnicę okolicznych lasów i sprawę Mariusza G., 42-letniego mieszkańca Kołobrzegu, wówczas podejrzewanego o zabójstwa zaginionych w swym mieście kobiet, w niniejszym Bogusławy R.

Ciała były zakopane dość płytko

 

Dziś już wiadomo, że istniałoby ich więcej, w niniejszym Aneta D. Pochwaliła się określona przez nas strategia działania sprawcy, a oraz to, co robił ze zwłokami. Wiadomo również, że nie działał sam. Będziemy o tym wykonywać, gdyż rzecz ma charakter rozwojowy.

My o problemie dowiedzieliśmy się od ludzi, którym Policja zablokowała przejazd leśną drogą pomiędzy Budzistowem a Obrotami. Wówczas, umundurowani funkcjonariusze prowadzili szukania w lesie. Jak podkreślają dziś mieszkańcy, potem widzieli policjantów, a zaraz po cywilnemu. Kopali w lesie, byliśmy specjalne szpikulce, którymi poszukiwali ukrytych w gospodarce zwłok. Pan Andrzej pokazuje jedno spośród takich miejsc, wskazując, że ciało było zakopane dość płytko. Zwłoki zawierały się widzieć w lesie pod Budzistowem i pod Charzynem.

Ciała były zakopane dość płytko

Ciała były zakopane dość płytko

Policjanci z indywidualnego powodu nie mieli wątpliwości, że kobiety zostały zamordowane. Faktem istniałoby zawsze połączenie każdego w suma, i dlatego, że brakowało samych ciał. Mariusz G. został aresztowany, a policyjni specjaliści myśleli to, co udało im się zebrać: ślady z domu, z samochodów, wyniki badań. Przeszukiwano las, Parsętę, rozpytywano świadków. Policja nałożyła na sytuację embargo. Śledztwo przeniesiono do Koszalina, potem do Szczecina, zainteresowali się nim policjanci z „Archiwum X”. I udało się. Najpierw zobaczono na poszczególne ciało, potem, podejrzany wskazał miejsce ukrycia dwóch kolejnych ciał.

Wiele elementów nie zostało jeszcze wyjaśnionych, będą one przez śledczych ustalane, w współczesnym jakże Mariusz G. rozkochiwał kobiety a kiedy grało mu się wszystko utrzymać w tajemnicy. Niby stał ze znajomymi ofiarami, ale mało kto cokolwiek o nim znał. Przejmował majątek w twórz legalny, przynajmniej właśnie na razie to robi, a wtedy nim wykorzystywał. Na dalsze efekty jest na razie za wcześnie, same rodziny wiedzą nieco dobrze z nas, czyli zatem co ustaliła Anna Buchner-Wrońska w „Prasie Kołobrzeskiej”, która dodatkowo podjęła ten materiał kilka miesięcy temu. Do ostatniego przedmiotu będziemy powracali.

Źródło: Miasto Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl