Connect with us

Published

on

Nasz portal jako główny ujawnił tajemnicę okolicznych lasów i sprawę Mariusza G., 42-letniego mieszkańca Kołobrzegu, wówczas podejrzewanego o zabójstwa zaginionych w swym mieście kobiet, w niniejszym Bogusławy R.

Ciała były zakopane dość płytko

 

Dziś już wiadomo, że istniałoby ich więcej, w niniejszym Aneta D. Pochwaliła się określona przez nas strategia działania sprawcy, a oraz to, co robił ze zwłokami. Wiadomo również, że nie działał sam. Będziemy o tym wykonywać, gdyż rzecz ma charakter rozwojowy.

My o problemie dowiedzieliśmy się od ludzi, którym Policja zablokowała przejazd leśną drogą pomiędzy Budzistowem a Obrotami. Wówczas, umundurowani funkcjonariusze prowadzili szukania w lesie. Jak podkreślają dziś mieszkańcy, potem widzieli policjantów, a zaraz po cywilnemu. Kopali w lesie, byliśmy specjalne szpikulce, którymi poszukiwali ukrytych w gospodarce zwłok. Pan Andrzej pokazuje jedno spośród takich miejsc, wskazując, że ciało było zakopane dość płytko. Zwłoki zawierały się widzieć w lesie pod Budzistowem i pod Charzynem.

Ciała były zakopane dość płytko

Ciała były zakopane dość płytko

Policjanci z indywidualnego powodu nie mieli wątpliwości, że kobiety zostały zamordowane. Faktem istniałoby zawsze połączenie każdego w suma, i dlatego, że brakowało samych ciał. Mariusz G. został aresztowany, a policyjni specjaliści myśleli to, co udało im się zebrać: ślady z domu, z samochodów, wyniki badań. Przeszukiwano las, Parsętę, rozpytywano świadków. Policja nałożyła na sytuację embargo. Śledztwo przeniesiono do Koszalina, potem do Szczecina, zainteresowali się nim policjanci z „Archiwum X”. I udało się. Najpierw zobaczono na poszczególne ciało, potem, podejrzany wskazał miejsce ukrycia dwóch kolejnych ciał.

Wiele elementów nie zostało jeszcze wyjaśnionych, będą one przez śledczych ustalane, w współczesnym jakże Mariusz G. rozkochiwał kobiety a kiedy grało mu się wszystko utrzymać w tajemnicy. Niby stał ze znajomymi ofiarami, ale mało kto cokolwiek o nim znał. Przejmował majątek w twórz legalny, przynajmniej właśnie na razie to robi, a wtedy nim wykorzystywał. Na dalsze efekty jest na razie za wcześnie, same rodziny wiedzą nieco dobrze z nas, czyli zatem co ustaliła Anna Buchner-Wrońska w „Prasie Kołobrzeskiej”, która dodatkowo podjęła ten materiał kilka miesięcy temu. Do ostatniego przedmiotu będziemy powracali.

Źródło: Miasto Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl