Connect with us

Published

on

Prowadzać własną działalność przedsiębiorca musi być na bieżąco ze wszystkimi formalności i przepisami prawnymi. Znajomość wszystkich potrzebnych i obligatoryjnych dla niego regulacji może niekiedy być bardzo trudna. Łatwo zgubić się w mnogości przepisów i ich zmienności. Rozwiązaniem, które pomoże jest dobry program do faktur, który będzie dostosowany do ciągłych zmian prawnych.

 

Jaki program wybrać?

 

Wśród wielu rozwiązań wybraliśmy jeden program do faktur, który cechuje się wieloma funkcjonalnościami. Mowa o programie Faktura Small Business od firmy MEGA-TECH. Program ten jest prosty w obsłudze. Wystawianie dokumentów z jego pomocą będzie łatwe zarówno dla doświadczonego przedsiębiorcy, jak i początkująca pracownika. Program jest dostosowany do aktualnych przepisów. Użytkownik może w nim przygotować np. Jednolity Plik Kontrolny. Oprogramowanie jest bardzo uniwersalne, może z niego korzystać czynny podatnik jak i zwolniony z VAT.

 

Co wyróżnia program Faktura Small Business?

 

W porównaniu do innych programów, Faktura Small Business oferuje pomoc techniczną, która wskaże rozwiązania problemów, bądź podpowie w jaki sposób odnaleźć w programie potrzebne opcje czy skonfigurować go w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadał oczekiwaniom. Program pozwala także uruchomić usługę eArchiwum, czyli zdalną kopię bezpieczeństwa. Usługa ta umożliwia bezpieczne przechowywanie danych na serwerze bez obawy o ich utratę np. gdy dojdzie do infekcji komputera.

 

Czy Faktura Small Business będzie dobrym wyborem? Z pewnością tak. To program stworzony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Warto się z nim zapoznać.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawostki

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Published

on

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, czy nauka kitesurfingu stanowi tak skomplikowany i trudny proces, na jaki wygląda? Od teraz możesz przekonać się o tym osobiście! Szkoła FunSurf, specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach kite, obala wszelkie mity dotyczące sportów wodnych, udowadniając przy tym, że kitesurfing wcale nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też sprawności fizycznej. Czasem wystarczy odrobina chęci i motywacji, a cała reszta przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy windsurfingowe, cieszące się coraz większą popularnością. 

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Published

on

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Prowadzisz firmę, której działalność w jakimś stopniu związana jest ze sprzedażą i przechowywaniem produktów? Na pewnym etapie każdy magazyn okaże się za mały. Od razu warto więc zainwestować w antresole magazynowe. Jak rozpoznać te, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, w związku z czym będą Ci służyły przez wiele lat? Przeczytaj niniejszy artykuł, a znajdziesz odpowiedź!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl