Wyciskarka Kuvings B6000 – czym różni się od Kuvings C9500?

Wyciskarki do soków cieszą się coraz większym powodzeniem wśród nabywców i miłośników zdrowego odżywiania.

Jednak czy posiadacze urządzenia Kuvings B6000 powinni dopłacić do najnowszej wersji kultowej wyciskarki?

Wyciskarka Kuvings C9500

Trzeba pamiętać, że nowy model C9500 to nadal ten sam 240 watowy silni z szerokim wlotem na owoce i warzywa, dzięki któremu mocno skracamy czas przygotowania soku. W porównaniu ze swoim starszym bratem B6000 nowy model ma odnowioną szatę wizualną, jest smuklejszy i wygląda bardziej nowocześnie. Na pierwszy rzut oka, nie wprowadzono zbyt wielu zmian, ale to jedynie błędne wrażenie. Zmiany są widoczne, gdy rozpoczniemy wyciskanie soku.

Kilka słów o specyfikacji wyciskarek Kuvings

Porównywane wyciskarki marki Kuvings to wyciskarki jednoślimakowe, pionowe, które zostały wyposażone w duży otwór na warzywa i owoce. Ich użytkownicy nie muszą zatem kroić produktów na małe kawałki, aby wsadzić je do urządzenia. Dzięki tzw. „big mouth” skracamy czas przygotowania soku oraz mamy wrażenie, że cały proces wyciskania staje się prostszy i przyjemniejszy.

Zalety modelu Kuvings B6000

W przypadku wyciskarki jednoślimakowej B6000 do jej zalet możemy zaliczyć:

  • duży otwór wsadowy, w którym zmieścimy średniej wielkości pomarańcze i jabłka,
  • ślimaka, który został wykonany z tworzywa ULTEM,
  • dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii – 60 obrotów na minutę – następuje ograniczenie procesów utleniania soków, dzięki czemu mamy dostęp do napojów wysokiej jakości,
  • wydajny silnik o dużej mocy 240W,
  • cichą pracę urządzenia, jest to jedna z najcichszych wyciskarek na rynku,
  • dziesięcioletnią gwarancję, co jest bardzo długim okresem gwarancyjnym,
  • w komplecie znajdują się akcesoria, które w prosty sposób ułatwiają czyszczenie urządzenia (dodatkowa szczotka obrotowo-czyszcząca),
  • zajmuje mało miejsca i jest bardzo kompaktowa.

Kuvings B6000 a C9500

Jedna i druga wyciskarka Kuvings posiada mocny i wydajny silnik, jest łatwa w obsłudze, cicha i szybka w czyszczeniu. Oba modele różnią się wizualnie. Wygląd C9500 jest smuklejszy i ma nowoczesny charakter. Zmieniła się także lokalizacja przycisku włącz/wyłącz, który teraz znajduje się z boku wyciskarki. Dzięki innowacyjnym zabiegom technicznym C9500 pracuje jeszcze lepiej, przy wsparciu takiego samego, niezawodnego silnika o mocy 240W. Dodatkowo konstruktorzy postanowili zmienić ślimaka, który teraz jest zdecydowanie lżejszy. Szczególnie ciekawy udogodnieniem jest brak gumowej zatyczki, która regulowała ilość pulpy, jaka dostaje się do soku.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z serwisem: mocsokow.pl

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
polecane posty
Kategorie
———————————–