DPD kurierzy Tychowo

Firma Kurierzy skupia się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy oraz szerokie zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na własnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, duża i pewna nagroda za usługę, infolinia dostępna dla klientów w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichś kłopotów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i wiele, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca czas oraz pieniądze.

DPD kurierzy Police

 

Stanowimy pewną z wiodących marek na targu budzących się logistykom przesyłek. Wykonujemy na znaną markę już z 2009 roku i podkreślamy się profesjonalizmem, na wszystkim czasie naszej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na obszarze polskiego regionie oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na ostatnie, czy jesteś przesyłkę nie standardową, bądź jej trwanie doręczenia traktuje być określony, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną możliwość na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Police

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgodzie na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka potrafi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na kartce www. wysylka-palety. pl możesz osiągnąć wiele reklamy na punkt naszej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie zostawaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak toż zaledwie możliwe.

DPD kurierzy Police

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo prosto i używając się do całych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z małych na placu, co daleko wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale płaciło się, gdyż już możemy świadczyć usługi też bardziej dobrze.
Gdy zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w pewnym miejscu, to zaledwie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci marka i dbałość o jakiegoś użytkownika dlatego u nas oszczędzasz swój drogi czas oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. By pomóc ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z perspektywą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci wyjątkowo w rozwiązaniu wszelkiego typie problemów w drogi i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju swej firmy, ponieważ są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że mamy wyłącznie ze sprawdzonych, mocnych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż masz pewność oferowanych przez nas usług na najogromniejszym stopniu.

DPD kurierzy Police

Oczywiście posiadamy system zgodny z każdymi informacjami RODO. Co to nazywa dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje swoich użytkowników, którymi wydzielasz się z nami podczas składania zamówień, a wtedy przechowujemy je bezpiecznie zgodnie z ludźmi informacjami RODO i prawym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak ważny jest twój czas, dlatego jako prawdziwi na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego warunku nie została udzielona na etap. Także jeżeli jesteś sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością podania na okres, to zaledwie u nas!

Doceniono nas na targu Polskim i poznano na środowisku innych firm nominacją do nagrody Ekomers w grup „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy polską firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom znanych wszystkich klientów. Osiągniemy i twoje oczekiwania. Nie myślisz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Police

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x