Published

on

Wszystko uważa na to, że 2019 rok będzie znacznie interesującym momentem na zbycie kryptowalut. W tym czasie media obiegła wiadomość o tym, że w kolejnym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo już nie dziwi. Po tym jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował szczególnie w górę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na zdobycie w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który zatrzymał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre ukazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore nadzieje na szerokie zyski, o czym informował nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W spraw nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś bardzo szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam program był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z dużą uwagą. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jak KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto trwamy w końcu, który ze określonym dystansem przystępuje do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W konkretnym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na wyglądzie wszystek będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest normalną także lubianą osobą nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym umysłem zaś w przeszłości nie wykazywał skłonności do chwytania się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin i jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie stworzonej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął uchwałę o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi bądź efekty w sytuacje gadżetów. Projekt jest oraz na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Warto przeczytać

Facebook Ads – dlaczego nie warto samodzielnie prowadzić reklam social media

Published

on

Facebook Ads – dlaczego nie warto samodzielnie prowadzić reklam social media

Reklama na Facebooku pozwala dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć rozpoznawalność marki, a także wzbudzić zaangażowanie obserwujących. Facebook Ads sprawdza się wielu branżach, ponieważ umożliwia precyzyjne dopasowanie treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników. Aby jednak zrealizować swoje cele biznesowe, rozważmy współpracę z dobrą agencją interaktywną!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Warto przeczytać

Co to są izolacje termiczne

Published

on

Co to są izolacje termiczne

Izolacje termiczne utrzymują odpowiednią temperaturę, dzięki czemu zmniejszają zużycie energii. Stosuje się je w przemyśle, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba ograniczyć straty ciepła lub chłodu. Warstwa izolacyjna umożliwia prawidłowe działanie instalacji i urządzeń. Sprawdź, jakie termoizolacje stosuje się w przemyśle!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Warto przeczytać

Słupki drogowe plastikowe – czy są wytrzymałe?

Published

on

Słupki drogowe plastikowe – czy są wytrzymałe?

Słupki drogowe plastikowe mają szerokie zastosowanie w ruchu drogowym. Zapewniają bezpieczeństwo i prawidłową organizację ruchu. Ze względu na dostępność i cenę popularne na rynku są plastikowe słupki drogowe. W ofertach producentów słupków ostrzegawczych wykonanych z plastiku dostępne są różne warianty kolorystyczne oraz rozmiary. Czy są wytrzymałe?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne