Published

on

Premiera filmu „Polityka” w Polsce zaś w świecie jest założona na 6 września 2019 roku. Na kilka tygodni przed faktycznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce. Za reżyserie odpowiada Patryk Vega. W kadrze obrazu na kinowym ekranie będziemy mogli zobaczyć przyjemnych i pięknych polskich aktorów takich jak Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski czy Ewa Kasprzyk.

Patryk Vega Polityka Wałcz gdzie obejrzeć?

Ważna by rzecz, że w filmie pojawi się sama śmietanka polskiego aktorstwa, jaka narzeka na prostym koncie wiele osób, które odniosły pełny sukces. Widać wtedy oznaczać, że film, jak nowe produkcje Patryka Vegi, będzie trwał wysoki szczebel także będzie ciepło odebrany przez widownie i krytyków kinowych. Warto wyselekcjonować się do kina na tę sztukę, choćby ze powodu na ważną obsadę aktorską.

klik i ogladaj film

Polityka – Fabuła filmu ma informować o polskiej scenie politycznej w przededniu wyborów parlamentarnych, o ludziach, którzy złapali się do władzy i zewnętrznych pieniędzy.

Co jakiś czas do Internetu wypływają jeszcze to różniejsze informacje dotyczące obrazu oraz jego premiery. Patryk Vega stopniowo i dokładnie dawkuje publiczności napięcie przed premierą jego najnowszego filmu, który stanowi poruszać kwestie powiązane z koncepcją w Polsce. Dużo emocji wzbudziły fragmenty z udziałem Iwony Bielskiej oraz Antoniego Królikowskiego i Janusza Chabiora, którzy widzom wiążą się z przedstawicielami partii rządzącej. Pojawiła się też osobę inspirowana Grzegorzem Schetyną (w tej pozycji zobaczymy Zbigniewa Suszyńskiego). W filmie Vegi nie zabraknie odniesień do własnych ważnych polityków oraz osób powszechnie znanych, w tym księdza Rydzyka.

Patryk Vega Polityka Wałcz gdzie obejrzeć?

Patryk Vega sam komentuje kulisy powstania filmu słowami w wywiadzie dla gazety Wprost: „Dziś polska polityka to dwa zwalczające się zaciekle obozy. Ten słaby i podkręcany przez obie strony konflikt dzieli Polaków już z czterech lat. Rzeczywiście jest zarówno odpowiedni dla największej części opozycyjnej. Obłuda i kłamstwo nie mają barw politycznych.”

Patryk Vega Polityka Wałcz gdzie obejrzeć?

W własnym filmie, inspirowanym na liderach opozycji chce nauczyć jak postępują pewne nieznane marki publicznej mechanizmy w walkach wewnątrzpartyjnych, jak prawdy i zalecie przedstawiają się idealne dla ostatnich naiwnych oraz, że należy o przetrwanie, a dobrze trwanie, że bierze się tylko skuteczność za wszelką opłatę oraz życie stołka szefa partii, nawet wbrew jej interesom.

Produkcja ma pokazać nam takie zdrowe i delikatne postacie polityki jak Krystyna Pawłowicz, Jarosław Kaczyński, Antonii Macierewicz, Mateusz Morawiecki, Tadeusz Rydzyk, Bartłomiej Misiewicz czy Grzegorz Schetyna.

Patryk Vega Polityka Wałcz gdzie obejrzeć?

Obraz był kierowany w tajemnicy pod roboczym tytułem Jesień, a ekipa filmowa miała zakaz opowiadania o nim. Reżyser twierdził, że pilnie strzeżony scenariusz „wyciekł” i uzyskałem się w ręce polityków PiS, a dodatkowo, że wywierane były na niego naciski, aby przełożył premierę na stan po wyborach. Krystyna Pawłowicz skomentowała to określeniami, że film ma ustawić wyniki przyszłych wyborów. To wyłącznie pokazuje jak wiele emocji wzbudza „Polityka” Patryka Vegi. Szum medialny wywołany wokół filmu, podsycany przez polityków, roznieca jeszcze większą ciekawość potencjalnych widzów, jacy z niecierpliwością wyczekują wrześniowej premiery.

Film planuje żyć kiedy tuba propagandowa. Produkcje Patryka Vegi docierają za sprawą kina i telewizji do kilkunastu milionów widzów. To demonstruje jak szeroką i ciężką siłę posiada film. „Forma” była robiona z treścią, że widzowie, lecz w pewnym procencie, zweryfikują swoje plany polityczne, i gdy przystąpią do urn wyborczych wybiorą mądrze.

Patryk Vega Polityka Wałcz gdzie obejrzeć?

Patrykowi Vedze za sprawą premiery „Polityki” komunikowano, że ten film wpasie w jasne frakcje polityczne także może być pomysł na sukces wyborów, polecano go do przesunięcia premiery na po wyborach i prezentowano różne intratne propozycje, grożąc też sądem, oskarżając o pomówienia.

Podsumowując w mało pojęciach to film może ujawnić się bombą spuszczoną na własną scenę polityczną, która zatrzęsie partiami politycznymi także potrafi wpłynąć na efekty wyborów, więc o temuż wybrać się do kina i wypracować własną opinię.

Źródło artykułu Polityka Patryk Vega

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Afera ministra Zdrowia – Szumowski Investment sp zoo i wspólnicy

Published

on

Afera ministra Zdrowia - Szumowski Investment sp zoo i wspólnicy

Badamy powiązania i  firmę Szumowski Investment sp zoo, objęte  udziały w spółce Szumowskiej Invest o wartości odpowiednio pan Szumowski Łukasz 12000 zł pani Anna Szumowska 12000 zł,  Marcin Szumowski 2800 zł.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne