zachodniopomorskie

Patryk Vega Plagi Breslau Trzebiatów gdzie obejrzeć?

plagi breslau gdzie obejrzeć

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak zwykły “PitBull”, “Kryminalni” czy “Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Bobolice gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W centrum tym przychodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości te pamiętają zawsze lek na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w wagę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej również tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest spore zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej historie Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo złożone i delikatne śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Podejmuje się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do tego osiągnąć gdyż kina nie są w mieszkanie pogodzić się na pozycję gdzie ten jedyny obraz jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na założenie do wykonywania prac w terminie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być wydzielany w kinach powód tenże pragnie być spełniony. W współczesnym poziomie nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z perspektywy odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni to styl – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych stoi się coraz dużo przystępne. Patrzą w tym święty potencjał. Patryk Vega uważa także, że istnieje ostatnie jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Bobolice gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – “Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka jest kompletnie inna niż ja także to wszystko co przygotowywała do tej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę relację a w tę bohaterkę, no i liczę szansę, że wtedy ponadto będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich stanowię otwarta do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Bobolice gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film “Plagi Breslau” nie jest możliwy do sprawdzenia w polskich własnych kinach, realizacja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a i na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten postrzegany jest jako dobrze wykonany – część spośród widzów uważa go za spektakl mający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, że stanowi w nim niezwykle dynamiczna działalność i oryginalna fabuła. Z kolejnej części znajdziemy i większość osób prowadzącą uwagę na mniejszy montaż bądź same niższą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Bobolice gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – “Plagi Breslau to zdecydowanie inny Vega. W tym filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich nowych filmów. Nie liczy więcej mieszania gatunków. Wtedy stanowi jednak dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w ruchu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego okresu nie są w mieszkanie wykombinować jak ta historia się skończy. Jest ostatnie łatwo dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Bobolice gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o